fbpx
PORTALE PARTNERÓW
Loading...
DOM

W jaki sposób lustro odmieni Twoje wnętrze?

Lustro towarzyszy ludziom od zarania dziejów. Początkowo jego rolę odgrywała… Woda! To właśnie w jeziorze, stawie czy rzece można było ujrzeć swoje odbicie i spojrzeć sobie głęboko w oczy. Lustro jest niewątpliwie magicznym elementem, które może odmienić wnętrze nie tylko domu, ale i domowników… Chcesz wiedzieć, w jaki sposób?

Magia czy manipulacja?

Lustra są wszędzie. Znajdują się w sklepach, biurach, urzędach, a nawet środkach komunikacji miejskiej. Ich magia sprawia, że naturalnie przyciągają nasz wzrok. Niewidzialna siła powoduje, że na widok lustra, mamy nieodpartą ochotę spojrzeć właśnie na nie

Siła lustra powoduje, że jest ono jednym z najważniejszych, a przy tym najbardziej magicznych elementów wyposażenia wnętrz. W końcu lustra pozwalają nie tylko na zwiększenie atrakcyjności estetycznej pomieszczeń, ale również na subtelną, ale jakże skuteczną manipulację światłem oraz przestrzenią.

Lustra są więc regularnie wykorzystywane przez projektantów wnętrz do optycznego powiększania przestrzeni. Ich właściwe ułożenie pozwala wydobyć z danego pomieszczenia głębię oraz każdy skrawek wolnej przestrzeni: często nawet tej niewidocznej… Co ciekawe, lustra wzmacniają efekt rozświetlenia pomieszczeń. Jak żaden inny element , skutecznie odbijają światło, dlatego umieszczenie lustra naprzeciwko okna spowoduje, że poczujesz się, jakbyś miał nie tylko lustro, ale i dodatkowe okno.

Tym samym można więc rzec, że lustro podwaja elementy w Twoim domu ze względu na swoją funkcję „odbijania”.

Jak wybrać lustro do domu lub mieszkania?

Jako sklep z modnym i oryginalnym wyposażeniem wnętrz, zdajemy sobie sprawę, ile różnych modeli luster znajduje się na rynku: klasyczne, nowoczesne, minimalistyczne, industrialne, barokowe, glamour… To może przyprawić o zawrót głowy!

Nie damy Ci jednoznacznej odpowiedzi, jak wybrać lustro do domu lub mieszkania, ponieważ zbyt mocno zależy nam na Twoim dobru i zadowoleniu. Tylko Ty wiesz, jak wygląda przestrzeń Twojego domu, dzięki czemu możesz dopasować do niej lustro.

Z przyjemnością jednak podzielimy się dobrą radą!

Jeśli zależy Ci na oryginalnych i autorskich kompozycjach, zdecyduj się na zestawy luster. W sklepie „Styl dla Ciebie” wyróżniamy modele: Hexa Gold, Intesi Elsag, Roue Black czy też Carre Black. Są to lustra, które różnią się nie tylko stylem wykonania, ale również kształtem: koło, kwadrat, prostokąt, a nawet sześciokąt.

Interesującym i niewątpliwie wyjątkowym rozwiązaniem są lustra stojące. Zapewniają one również świetną dekorację wnętrz, wzmagają elegancję przestrzeni i okraszają ją nutą luksusu. Modele w naszej ofercie: Hub lub Vala, sprawdzą się zarówno w sypialni, jak i przedpokoju.

Każdy model lustra zawiera niepowtarzalny czynnik. Możesz zdecydować się lustro Intesi Shine w kolorze złota, które przypomina promieniujące słońce lub lustro Shaby, którego rama została wykonana z ciemnego drewna z rzeźbionymi wzorami. Jednocześnie możesz wybrać lustra wiszące, jak Hang Intesi lub małe lusterka stojące Blomst Intesi, które mogą stanowić wyposażenie kobiecej toaletki.

Pamiętaj, że nie ogranicza Cię nic poza wyobraźnią. Jeśli masz w głowie wizję pięknego wnętrza swojego domu, zacznij ją realizować właśnie teraz!

Lustro odmienia wnętrza: nie tylko domów

W lustrze możesz spojrzeć sobie głęboko w oczy i zastanowić się nad swoim życiem. To, co w nich ujrzysz, jest niedostępne dla nikogo innego. Każdy zobaczy w lustrze coś innego i właśnie dlatego, są one tak magicznym i niezwykłym wyposażeniem każdego domu. Lustra pozwalają na mnóstwo zaskakujących wariacji, ale wszystkie wydobywają z wnętrza to, co prawdziwe i głęboko ukryte.