fbpx
https://codeengineers.com/pl/definition/47-x-x-2-3/Duplicate-Content-Penalty-czechy-w-czechach-google.cz-ostrawa%0A
http://www.codeengineers.com/googleadwords/p14__kampanie_google_adwords_walbrzych_sem_tworzenie_prowadzenie_reklamy_cennik_oferta_dolnoslaskie.html - adwords Wałbrzych - Na rynku jest dostępnych wiele formatów reklam ale Google AdWords na Wałbrzych jest wyjątkowo skuteczne
Tanie noclegi w Sopocie - ceny i lokalizacje kwatery prywatne w Sopocie Tanie noclegi w Sopocie - ceny i lokalizacje Sprawdzałeś oferty hoteli w całym Sopocie – odstraszały Cię wysokie ceny lub spartańskie warunki, nic straconego – kwatery prywatne Spanie u Bogdana oferują wysoki standard i wygodę w atrakcyjnych cenach. Do wynajęcia mamy kwatery znajdujące się w 5 apartamentach w całym Sopocie: 2 apartamenty na ul Mazowieckiej, po jednym na ul. Polnej, Pułaskiego i Helskiej. Branżą noclegową zajmujemy się od wielu lat, dzięki czemu nasze usługi świadczymy na najwyższym poziomie i w atrakcyjnych cenach. Zaufały nam setki turystów, dla których przygotowaliśmy ofertę specjalną – dowóz do apartamentu przy ul. Mazowieckiej 49, a także 15 doba GRATIS! U nas wypożyczysz leżak, koce na plażę, ręczniki i parawany. Możliwość wcześniejszej rezerwacji, a także pobytu jednodobowego – nasza ofertę dostosowujemy dla Ciebie. Postaw na sprawdzoną jakość, dobrą cenę i komfort – postaw na Bogdana!
zegarki chińskie lulany opinie Chińskie zegarki - modne, tanie i z dostawą do domu, zapraszamy! Zegarki chińskie – modna i tania alternatywa dla każdego, kto lubi różnorodność. Bogaty asortyment sprawia, że ciężko zdecydować się na jeden. Do tego można je kupić w przystępnej cenie.          https://shopigo.pl/produkt/     PRZYPRAWNIK STAL NIERDZ. BASIC KITCHEN COOKINI HTBC7793     dobry adwokat Bełchatów
Loading...
MOTORYZACJA

Współczesne metody regeneracji filtra DPF

Podczas spalania paliwa w silnikach Diesla dochodzi do powstawania cząsteczek sadzy, które zatrzymywane są przez filtr DPF, jego zapełniania się z czasem jest w pełni naturalne. Nowoczesne silniki w wielu wypadkach samodzielnie sobie radzą z pozbyciem się nadmiaru sadzy z filtra DPF, czasem jednak, jeżeli nasz samochód jeździ głównie w trybie miejskim mogą okazać się niezbędne inne działania, które pomogą wyczyścić filtr, między innymi w ofercie http://dpfpower.pl/uslugi/.

Powstawanie sadzy w DPF jest zależny od kilku czynników. Najważniejszymi jest sposób jazdy oraz długość pokonywanych tras. DPF w założeniu miał służyć do jazdy na długich dystansach na wysokim biegu i wysokich obrotach silnika. Oznacza to, że samochód, który jest eksploatowany tylko w warunkach miejskich wytwarza znacznie więcej sadzy, która osiada w filtrze cząsteczek stałych.

Jak wyczyścić filtr DPF?

Założenie filtra cząsteczek stałych było jego samodzielne wypalanie się w czasie jazdy. Podczas jazdy na trasie, kiedy napełnienie sięga 45% komputer podnosi temperaturę spalin do ponad 500 stopni i następuje czyszczenia filtra. Jeżeli jednak z jakiegoś powodu nie jesteśmy w stanie wyczyścić filtra na trasie, warto udać się do serwisu http://dpfpower.pl/ i tam przeprowadzić profesjonalnie wypalenie filtra DPF.

Filtr cząsteczek stałych jest dosyć kosztowną częścią silnika i zdecydowanie bardziej opłaca się jego kontrola i wypalanie, niż konieczność wymiany na nowy. Odwiedzając profesjonalny serwis mamy do wyboru różne warianty czyszczenia filtra. Znajdziemy  między innymi takie opcje regeneracji:

Pierwszym sposobem jest regeneracja wymuszona. Procedura ta polega na aktywowaniu za pomocą oprogramowania komputerowego odpowiedniego trybu diagnostycznego, który dostosowuje możliwości wypalania do jazdy.

Drugą metodą jest wypalanie filtra cząsteczek stałych w piecu indukcyjnym. Metoda ta jest uznawana za całkowicie bezpieczną a do tego pozwalana całkowite wypalenie i oczyszczenie filtra DPF. Dzięki takiej regeneracji znacznie przedłużymy żywotność naszego filtra.

Kolejnym ze sposobów jest czyszczenie chemiczne lub za pomocą strumienia wody. Metody te są w pełni bezpieczne dla filtrów DPF, jednak w przypadku czyszczenia chemicznego konieczne jest zachowanie szczególnej ostrożności.

Jeżeli filtr będzie zbyt zabrudzony, to już w nim będą nie tylko cząsteczki sadzy, ale również przepalony olej silnikowy. To może spowodować uszkodzenie i konieczność wymiany filtra na nowy, co będzie znacznie droższym rozwiązaniem, niż profesjonalne jego wypalenie.