fbpx
PORTALE PARTNERÓW
Loading...
POMYSŁY

Upominki dla gości – mały gest, a cieszy

sale weselne znajdziesz na modnewesele com

Wesele, bez gości nie miało by sensu. Są jednym z kluczowych elementów tego pięknego dnia i szampańskiej nocy. Chcemy dzielić z nimi radość i świętować naszą miłość. Są to osoby dla nas najważniejsze, które z pewnością chcemy docenić i sprawić, by czuli się wyjątkowo. Bardzo popularne, stały się więc upominki dla gości. Małe, najlepiej personalne podarunki, które mogą odnaleźć na stołach weselnych. Przedstawimy kilka inspiracji, pomysłów na świetne prezenty dla gości, które na pewno podbiją ich serca.
Upominki do jedzenia. Bardzo popularne stały się, prezenciki gotowe do spożycia. Słodkie cukierki z naszymi imionami, czekoladki w kształcie serduszek, ciasteczka czy kwaśne żelki – a wszystko to w ślicznych małych, spersonalizowanych paczuszkach, których wybór jest ograniczony jedynie wyobraźnią. Mogą to być klasyczne białe woreczki z podziękowaniami, torebeczki imitujące suknię ślubną i garnitur i wiele, wiele innych.
Magnesy na lodówkę w ciekawym kształcie. Goście, na długo zapamiętają ślub i wesele, a taki dodatek jeszcze w tym pomoże. Może to być prosty magnes w kształcie serca, okrytego biała koronką, czy też inne weselne symbole. Wszystko to zapakowane w piękny sposób, będzie tworzyło cudowny prezent.
Pomyślmy o drobiazgach kojarzących się z regionem, w którym odbywa się nasz ślub i wesele. Nad morzem, podarować możemy niewielkie bursztyny, które występują w milionach kształtów, zaklęte w bransoletce lub naszyjniku. Na Kaszubach, może to być piękna filiżanka we charakterystyczne wzory. Możliwości, jest naprawdę wiele!
Może płyta z wcześniej przygotowanymi zdjęciami lub świetną muzyką? Goście docenią ich personalny charakter i na pewno często będą wracać do ich oglądania lub słuchania. Za każdym razem, gdy usłyszą piosenkę przewodnią, tę przy której tańczyliście swój pierwszy małżeński taniec, pomyślą o Was i pięknym wieczorze, jaki z wami spędzili.
Upominki i sale weselne znajdziesz na modnewesele.com! Wszystko co tam znajdziesz, świetnie sprawdzi się jako prezent dla gości. Pamiętajmy, by były one przemyślane i jak najbardziej personalne.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *