fbpx
PORTALE PARTNERÓW
Loading...
URODA

Poznaj zabiegi laserowe, które odmienią Twoją sylwetkę!

Wiele osób boryka się z problemem źle odłożonej tkanki tłuszczowej, która formuje nieestetyczne boczki i fałdki. Niestety dieta i treningi nie zawsze są w stanie sobie z nimi poradzić, choć oczywiście to od nich powinno się zaczynać zmagania o piękną sylwetkę.

 

Zabiegi laserowe na niedoskonałości ciała

Medycyna estetyczna cały czas idzie do przodu. Co chwilę pojawiają się nowe metody przywracania utraconego piękna. Dotyczy to również wspomnianej walki o zgrabne ciało. Od jakiegoś czasu na popularności zyskują zabiegi wykonywane laserem. Ten może kojarzyć się głównie z depilacją, ale jak się okazuje jest wykorzystywany również przy usuwaniu tkanki tłuszczowej. Ta nowatorska metoda jest nie obciąża pacjenta, a swoją skutecznością może dorównywać zabiegom inwazyjnym. Wykonuje się ją w miejscach takich jak talia, czy brzuch. Zabieg laserem można wykonywać jako samodzielną kurację lub w połączeniu np. z liposukcją klasyczną. Należy tutaj zaznaczyć, że nie jest to zabieg da osób z dużą nadwagą, ani dla tych zbyt szczupłych. Jego celem nie jest tyle odchudzenie, co poprawa wyglądu sylwetki.

 

Zabieg laserowy – przebieg

Laserowe usuwanie tkanki tłuszczowej rozpoczyna się podaniem znieczulenia miejscowego. Wykorzystuje się do tego techniki nasiękowe. Najczęściej wykonuje się również fotografie, które zostają umieszczone w dokumentacji medycznej. Będą one również bardzo dobrą opcją sprawdzenia, czy dany zabieg przyniósł efekty. W kolejnym etapie do tkanki tłuszczowej wprowadzane jest włókno laserowe znajdujące się w specjalnej prowadnicy. Rozpoczyna się zemulgowanie tłuszczu, który jako dysfunkcyjna tkanka będzie następnie usuwany z organizmu podczas mechanicznych procesów metabolicznych. Po zabiegu osoba mu poddawana zostaje ubrana w specjalny kostium uciskowy. Ocenę kliniczną wykonuje się po ok 3 miesiącach od zabiegu, ponieważ z czasem efekty są znacznie lepsze.

 

Zabiegi laserowe – gdzie i za ile?

Powyżej opisaliśmy zabieg liposukcji laserowej. Nie jest to jedyna laserowa metodą usuwania tłuszczu. Przekonać się o tym można po odwiedzeniu salonu http://wspanialecialo.pl/zabiegi-na-cialo/eksmisja-cellulitu/ gdzie wykonuje się zabiegi poprawiające sylwetkę. Niektóre są błyskawiczne, ponieważ trwają około 20 minut. Ten czas obowiązuje również gdy tłuszcz usuwany jest nie z jednej, a z dwóch partii ciała. Efektem zabiegu może być nie tylko usunięcie tkanki tłuszczowej, ale także podkreślenie mięśni na nogach lub brzuchu.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *