fbpx
PORTALE PARTNERÓW
Loading...
URODA

Kosmetyki profesjonalne z przeznaczeniem do gabinetów

Kosmetyki odgrywają szczególną rolę w codziennej pielęgnacji. Bez nich nie funkcjonowałby również żaden gabinet, czy salon piękności. Jak wybierać odpowiednie produkty? Co będzie je wyróżniać? Sprawdzamy!

 

Kosmetyki profesjonalne, a drogeryjne

 

Już na samym początku nasuwa się pytanie, co odróżnia kosmetyki profesjonalne od tych, które można znaleźć na półkach w okolicznych drogeriach. Otóż, te wykorzystywane w salonach, czy gabinetach kosmetycznych posiadają inne składy. Są one przede wszystkim znacznie prostsze, a także bardziej skoncentrowane na substancjach czynnych. Oczywiście jest to spowodowane tym, że to właśnie one odpowiadają za uzyskane efekty pielęgnacji. Tak więc na etykiecie nie znajdziemy całej listy substancji zawartych w produkcie. Tych będzie jeden, dwa lub kilka jeśli produkt jest pewnego rodzaju koktajlem. Próżno na nich szukać różnych tzw wypełniaczy, które można znaleźć w kosmetykach przeznaczonych do codziennej pielęgnacji klientów indywidualnych. Oznacza to, że efekty kuracji tych drugich zaczną pojawiać się po znacznie dłuższym czasie, a ich siła nie będzie tak duża jak w przypadku kosmetyków profesjonalnych stosowanych w gabinetach. Co więcej tego rodzaju produkty odróżniają również rodzaje opakowań. Te stosowane w gabinetach kosmetycznych wcale nie będą większe. Wręcz przeciwnie, bardzo często wykorzystywane są tam ampułki, które starczają jedynie na jeden zabieg. Jak się okazuje jest to ich bardzo dobra cecha. Wszystko przez to, że nie ma problemu z wietrzeniem kosmetyku i utracie jego pierwotnych właściwości. Co więcej zawsze jest pewność, że produktu wystarczy na zabieg, a także że nic się nie zmarnuje.

 

Gdzie kupić kosmetyki profesjonalne

 

Wbrew pozorom zakup kosmetyków profesjonalnych wcale nie wiąże się z dużym problemem. Wystarczy sprawdzić kilka stron w internecie, by trafić na takie sklepy jak https://phyris.mensabeauty.pl/. Tego rodzaju sklepy oferują szeroką gamę produktów. Co istotne, skorzystać z nich mogą również osoby indywidualne. Wszystko dzięki temu, że niektóre serie wypuszczane są również w wersji dla takich osób. Nie oznacza to jednak, że składy takich produktów będą różniły się od kosmetyków profesjonalnych dedykowanych gabinetom. Przekonać się o tym można od razu, mianowicie wystarczy porównać składy produktów, które wyświetlają się na stronie internetowej. Warto zaznaczyć, że bardzo często opłacalnym jest kupowanie kilku kosmetyków z tej samej serii. Nie chodzi tu jedynie o spotęgowanie efektów, ale również bardziej atrakcyjną cenę zakupu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *