fbpx
PORTALE PARTNERÓW
Loading...
PORADY

Nie wiesz, którą uczelnię wybrać? Sprawdź opinie!

Na polskim rynku działa ponad 430 uczelni, zarówno państwowych, jak i prywatnych. Przyszli studenci mogą wybierać spośród bogatej oferty kierunków, dostępnych w trybie dziennym, wieczorowym lub zaocznym. Wybór nie jest łatwy, szczególnie w przypadku osób młodych, na szczęście istnieje kilka możliwości, ułatwiających podjęcie decyzji.

Broszury informacyjne

Każda uczelnia udostępnia studentom broszury informacyjne, z których można dowiedzieć się, jakie kierunki i tryby nauki szkoła oferuje oraz czy są to studia I, II stopnia czy jednolite studia magisterskie.

Rankingi uczelni

Co roku instytucje państwowe publikują rankingi najlepszych polskich uczelni, warto zwrócić na nie uwagę, by zyskać pewność, że ta wybrana przez nas, oferuje dobry poziom edukacji.

Opinie o uczelniach

Najlepszym źródłem opinii z pierwszej ręki jest Internet. Studenci chętnie wyrażają swoje zdanie na temat dobrych i złych stron uczelnianego życia. Za pomocą wyszukiwarki i kilku prostych słów, szybko uzyskasz przegląd opinii. Wpisując frazę uczelnie opinie,otrzymasz ogólny zarys wszystkich uczelni wyższych, natomiast chcąc zawęzić krąg poszukiwań do wybranego miasta lub kierunku, wystarczy dodać nazwę, np. uczelnie Poznań opinie, Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu opinie, uczelnie Poznań kierunek marketing, Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu kierunek biologia opinie. Sprawdź!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *