fbpx
pozycjonowanie w fińskim google - https://codeengineers.com/pl/offer/1-0-17-1/pozycjonowanie-seo-finlandia-helsinki - Prowadzisz własny biznes poza skalami kraju – Finlandia, szukasz dobrego sposobu na promocję rodzinnej spółki? Stanowisz we odpowiednim miejscu – Agencja Interaktywna Codeengineers oferuje pełen zakres marketingu internetowego – pozycjonowanie stron internetowych pod wyszukiwarki Google (finlandzkie Google – Google. Fi), content marketing, marketing mówiony na forach, social media marketing. Wpływamy na lokalu kraju natomiast za granicą, zapewniając skuteczne, dobre i fachowe pomocy w atrakcyjnych cenach. Mobilizujemy do przybliżenia się z całkowitą ofertą, kontaktu oraz oceny , www.codeengineers.com.
zakupy grupowe Łódź imxprs opinie Możesz rozpocząć z nami współptracę dodając swoją ofertę do naszej witryny zdobywając w ten sposób nowych klientów. Zakupy grupowe Łódź? Wyłącznie z http://infobuzer.pl/ - unikalne okazje, promocje, rabaty i korzystne vouchery – zapraszamy!
imprezy integracyjne Gorzkowice dworkasztelan minimum 10 krotkich zdan opisujacych firme i strone w osobnych linijkach8-315      światła sceny
Loading...
PORADY

Jak robić profesjonalne packshoty, czyli zdjęcia produktu na białym tle?

fotografia produktowa zdjęcie produktu na białym tle

Dobrze wybrana miniaturka produktu w liście ofert to połowa sukcesu – wie o tym każdy, kto na co dzień zajmuje się sprzedażą. Najlepszym sposobem na atrakcyjne zaprezentowanie sprzedawanego przedmiotu jest packshot, czyli zdjęcie produktu na białym tle.

packshot

Profesjonalna fotografia reklamowa

Żyjemy w epoce obrazów i to właśnie one oddziałują na nas najmocniej – także podczas dokonywania decyzji konsumenckich. Klienci poszukujący produktu, w pierwszej kolejności zwracają uwagę właśnie na zdjęcia. Jeśli aukcja ma wzbudzić zainteresowanie, każdy z elementów graficznych powinien mieć wysoką jakość i być przemyślany, zarówno miniaturka, jak i zdjęcia w ofercie.
Do fotografii reklamowej należy podchodzić kompleksowo, zwracając uwagę na detale. Liczy się nie tylko atrakcyjność produktu, ale także warunki, w których wykonywane jest zdjęcie. Żeby przedmiot dobrze się prezentował, fotograf powinien go właściwie oświetlić, a także dobrać tło, które umożliwi jego odpowiednie zaprezentowanie. W przypadku sprzedaży najlepiej sprawdzają się packshoty – zdjęcia na białym tle. Dlaczego? Odpowiedź wydaje się prosta: jednolite, jasne tło nie rozprasza i skupia całą uwagę na produkcie.

Jak zdjecia robią profesjonaliści?

Jeśli packshoty produktów mają być dobre, najlepiej skorzystać z usług profesjonalisty. Ten będzie wiedział, jak sfotografować przedmiot, żeby podkreślić jego atuty, a także dokona specjalistycznej obróbki i umieści wycięte zdjęcie przedmiotu na jednolitym, białym tle.
Pierwszym etapem przygotowywania packshotów jest wykonanie fotografii. Ta powinna zostać zrobiona przy użyciu wysokiej jakości sprzętu – nie tylko aparatu, ale także specjalistycznego oświetlenia. Produkt powinien prezentować się atrakcyjnie bez względu na to, czy mamy do czynienia z biżuterią, książką czy odzieżą.
Na podstawie profesjonalnego zdjęcia specjalista od fotografii reklamowej wykona packshoty, czyli umieści przedmioty na białym tle – powstałe w ten sposób grafiki idealnie nadają się do prezentacji produktów np. na aukcjach internetowych.

Artykuł dzięki uprzejmości www.dobrypackshot.pl, strony z ofertą profesjonalnych zdjeć produktów na białym tle.

 

 

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *