fbpx
Loading...
PORADY

Profesjonalne wybielanie zębów

wybielanie zębów łódź

Zabieg wybielania zębów pozwala na przywrócenie świeżości oddechu pod względem estetycznym. Bielsze zęby nie tylko podnoszą naszą pewność siebie, ale także na poprawę samopoczucia. Niestety zęby z czasem pokrywają się osadem, a preparaty wybielające nie przynoszą żadnego efektu.

Odkąd gabinety dentystyczne mają w swojej ofercie zabieg wybielania zębów, tak z czasem stał się on bardzo popularny. Nie zdajemy sobie jednak sprawy, że nie każdy kwalifikuje się do tego zabiegu. Wybielanie zębów może przywrócić naturalnie piękny i zdrowy uśmiech. Niestety do zabiegu nie zakwalifikują się osoby, które cierpią na nadwrażliwość dziąseł. Po zabiegu niestety możemy odczuwać pewien dyskomfort po zabiegu wybielania zębów. Ponadto, nie każdy ząb da się wybielić. Jeśli na szkliwie nagromadził się kamień nazębny, to niestety możemy przystąpić do zabiegu dopiero wtedy, gdy pozbędziemy się go w całości. Chociaż mówi się, że ubytki mogą być problemem, to w rzeczywistości tak nie jest. Można je zabezpieczyć odpowiednią żywicą, przed dostaniem się preparatu przez szczelinę plomby. Można także zdecydować się na zabieg piaskowania zębów, tuż przed ich wybielaniem.

Typy wybielania zębów mogą być różne, dlatego warto się dowiedzieć jakie są wykonywane w Twoim mieście. Wiele gabinetów kosmetycznych ma swoje strony internetowe, gdzie można sprawdzić, czy interesujący nas zabieg jest wykonywany. Wystarczy, że wpiszesz w Google wybielanie zębów łódź, Kraków, czy Warszawa i możesz porównać ceny oraz technologie stosowane przez dentystów w danym mieście. Kiedy informacja w internecie jest dla nas niejednoznaczna, to można zadzwonić i dopytać się o szczegóły. Kilka dni po zabiegu należy odstawić produkty, które mogą się przyczynić do pogorszenia koloru szkliwa. Wprowadza się wtedy tzw. “białą dietę”, gdzie nie wolno nam chociażby pić kawy i herbaty.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *