fbpx
https://codeengineers.com/pl/blog/23-1-x-x-x/facebook_ads_i_google_adwords_jak_to_ugryzc-wordpress
dżinsy dla chłopców do 50 złotych - https://rerekum.com/pl/dzinsy-dla-chlopcow/ - Okazyjne ceny, dżinsy za mniej niż 50 złotych.
salon sukni ślubnych Kalisz atelier-agnes salon sukni ślubnych kalisz ceny Atelier Agnes – profesjonalny salon sukni ślubnych Kalisz. Zapraszamy do zaznajomienia się z naszą ofertą na http://www.atelier-agnes.pl/.
minimum 10 krotkich zdan opisujacych firme i strone w osobnych linijkach8-315 zmiana wysokości kosztów uzyskania przychodów minimum 10 krotkich zdan opisujacych firme i strone w osobnych linijkach8-315          bluzki oversize
Loading...
URODA

Na czym polega liposukcja?

Liposukcja to zabieg odsysania tłuszczu. Najczęściej wykonywany w stosunku do takich części ciała jak brzuch, uda, podbródek, łydki, czy ramiona. Po liposukcję sięgają kobiety, które są zawiedzione efektami stosowanych diet i zabiegów odchudzających. Po przeprowadzeniu operacji, liczba komórek tłuszczowych w docelowych partiach ciała zmniejsza się,a kobiety cieszą się poprawą wyglądu dokładnie w taki sposób, w jaki tego oczekiwały.

Dlaczego warto zrobić liposukcję?

Odessanie tłuszczu doprowadza do wyssania komórek tłuszczowych, które nigdy już w tym samym miejscu nie odradzają się. Jest to podstawowa cecha odróżniająca liposukcję od tradycyjnej redukcji tkanki tłuszczowej poprzez ćwiczenia i redukcję spożywanych kalorii. Gdy jesteśmy na diecie i ćwiczymy, komórki tłuszczowe jedynie kurczą się. Ciało wprawdzie zyskuje jędrność, jednak ryzyko powrotu komórek do swojej wielkości sprzed zabiegów odchudzających zawsze istnieje i, jak pokazuje życie, najczęściej zdarza się, gdy choć trochę „pofolgujemy” sobie z restrykcjami. Zdecydowanie więc zabieg liposukcji polecany jest osobom, które zmagają się z chęcią utraty nadmiaru tłuszczu z niektórych części ciała ze względów estetycznych.

Zdrowotne wskazania dla przeprowadzenia liposukcji

Kolejny powód, dla którego warto udać się do kliniki na odsysanie tłuszczu to oczywiście względu zdrowotne. Zdarzają się problemy, z którymi nie poradzimy sobie w inny sposób niż właśnie przez liposukcję. Jest to na przykład naturalny brak talii,nadmierne otłuszczenie kolan lub nagromadzenie tkanki tłuszczowej na brzuchu po ciąży. Takie dysproporcje ciała są bardzo trudne w uregulowaniu bez specjalistycznego zabiegu. Zdecydowanie też liposukcja jest dla osób, które przez wiele lat zmagają się z nadmierną wagą ciała, która obciąża ich układ krwionośny i hormonalny.

Ile kosztuje liposukcja?

Koszty zabiegu różnią się od siebie, w zależności od tego, której partii ciała dotyczy oraz jak rozległe musi być odsysanie. Standardowo jednak należy przyjąć, że liposukcja będzie kosztowała od 2 do 10 tys zł. Szczegóły znajdziecie tutaj: https://www.san-medical.pl/oferta/chirurgia-estetyczna/liposukcja/.

Jak wygląda zabieg?

Podczas zabiegu pacjent znajduje się w pełnej lub w całkowitej narkozie. Operacja trwa około 2 godziny. Na początku tkanka tłuszczowa w miejscu oznaczonym przez lekarza zostaje rozbita ultradźwiękami. Następnie, chirurg rozcina skórę i odsysa spod niej tłuszcz, przy użyciu specjalnego ssaka. Po zabiegu, pacjent obserwuje miejscowe zasinienie tkanki, powstają też obrzęki. Objawy te ustępują wraz z gojeniem się ran. Przez kilka tygodniu po zabiegu stosuje się specjalne pasy podtrzymujące. Pełna rekonwalescencja kończy się na ok. 4-6 tygodniach.

*Artykuł opracowany na podstawie informacji uzyskanych w San-Medical, klinice specjalizującej się w przeprowadzaniu bezpiecznych i skutecznych zabiegów odsysania tłuszczu.