fbpx
kampania facebook czestochowa - obsluga facebooka czestochowa - obsluga facebooka czestochowa
w ramach uszkodzen pojazdow dostawczych i osobowych świadczymy bez problemu obsluge, naprawe, regeneracje, regulacje oraz konserwacje w szerokim pojeciu. wymiana akumulatorow warszawa wola w ramach uszkodzen pojazdow dostawczych i osobowych świadczymy bez problemu obsluge, naprawe, regeneracje, regulacje oraz konserwacje w szerokim pojeciu.
zegarki z chin stylkobiety24.pl Zegarki z Chin w promocyjnych cenach, zapraszamy! Kochasz zegarki i nigdy nie możesz zdecydować się na jeden? Teraz nie musisz się tym przejmować. Zegarki z Chin są nie tylko modne, ale również tanie, więc w każdej chwili możesz zamawiać kolejny.      spódniczki
Loading...
URODAWOLNY CZASZDROWIE

Masaż gorącymi kamieniami Warszawa, czy nie brzmi kusząco?

Masaż gorącymi kamieniami budzi wiele pozytywnych emocji. Pochodzi  z czasów starożytnych i jest odmianą masażu klasycznego. Polega na układaniu wzdłuż kręgosłupa płaskich, rozgrzanych bazaltowych lub marmurowych kamieni. Zabieg działa uspokajająco oraz odprężająco.

Masaż gorącymi kamieniami Warszawa – w czym może pomoc?

Jest to odpowiednia forma masażu dla różnych schorzeń i dolegliwości. Dobrze sprawdza się w przypadku bólu pleców, słabego krążenia, zapalenia stawów i kości. Działa także kojąco w przypadku przewlekłego stresu, bezsenności oraz depresji.  Co więcej, odżywia skórę, poprawiając jej jędrność i elastyczność.  Przyspiesza  również regenerację mięśni po aktywności fizycznej, a także zmniejsza obrzęki. Zabieg sprawia, że pacjent wychodzi z gabinetu odprężony,  wypoczęty i w dobrym nastoju.

Masaż gorącymi kamieniami Warszawa – komu szkodzi, a komu pomaga?

Masaż gorącymi kamieniami Warszawa może być pomocny, a zarazem  może  szkodzić. Komu zatem pomaga? Szczególnie powinny zainteresować się nim osoby z nadwagą lub otyłością, z zaparciami, z nerwicą typu psychogennego, ze stanami pourazowymi oraz po udarze mózgu. Masaż gorącymi kamieniami działa fenomenalnie na niektóre schorzenia neurologiczne, oraz skraca okres rekonwalescencji po długotrwałej chorobie.

A komu szkodzi? Niestety przeciwwskazań jest wiele, a mianowicie powinny z niego zrezygnować kobiety w ciąży, które są szczególnie narażone na różnego rodzaju powikłania. Unikać tego masażu powinny także osoby z gorączką, a także osoby cierpiące z powodu zakrzepów czy zapalenia żył, mające tendencję do łamliwości kości. Aby cieszyć się  z korzyści płynących z tego zabiegu, pacjent musi być w pełni zdrowy i sprawny.

Zadzwoń:
+48 574 389 656

Zobacz stronę:
https://swiatyniadakini.pl/o-nas/
masaż gorącymi kamieniami Warszawa

Dojazd: