fbpx
Prowadzenie fanpage Dolnośląskie - codeengineers - Social Media Dolnośląskie
folia antykorozyjna https://www.linkedin.com/posts/excor-poland_przyk%C5%82ady-zastosowa%C5%84-activity-6597392877528186881-K3Br minimum 10 krotkich zdan opisujacych firme i strone w osobnych linijkach8-301
http://wozniakiewicz.net/blog/zmiany-w-podatkach-2020-i-mniejszy-zus-dla-firm/ podatki w firmie minimum 10 krotkich zdan opisujacych firme i strone w osobnych linijkach8-315
Loading...
URODA

Makijaż permanentny, sposób na perfekcyjny wygląd dla zabieganych i nie tylko

Każda z nas chce być atrakcyjna, zadbana i piękna, jednak natłok codziennych obowiązków, szczególnie tych porannych związanych z domem i rodziną sprawia, że nie zawsze mamy czas na perfekcyjny makijaż. Na szczęście jest na to sposób – makijaż permanentny! Takie rozwiązanie pozwala cieszyć się doskonałym wyglądem przez długi czas bez obaw o rozmazaną szminkę czy nierówną kreskę na powiece.

Makijaż permanentny – na czym polega?

Makijaż permanentny wykonuje się najczęściej wokół oczu, ust lub uzupełnia się nim ubytki w brwiach, można także za jego pomocą konturować twarz. Polega on na wykonaniu tatuażu, który zastępuje zwyczajny makijaż. Choć brzmi to groźnie, zabieg jest bezpieczny i mało bolesny. Wykonuje się go za pomocą specjalnego urządzenia z malutką igiełką, którą wprowadza się w skórę pigment w minimalnych dawkach na głębokość 0,3 -0,8 mm. Wraz z upływem czasu warstwa ta ulega naturalnemu złuszczeniu, dlatego by efekt utrzymywał się naprawdę długo, bo nawet do 5 lat, pierwszy zabieg należy powtórzyć po około 2-3 tygodniach.

Makijaż permanentny – zgłoś się do profesjonalisty!

Na temat makijażu permanentnego zdania są podzielone – ma tyle samo zwolenniczek, co przeciwniczek, z czego to wynika? Przede wszystkim negatywne opinie dotyczą samego wykonania Contour Make-up, gdyż można wykonać go świetnie, udając się do doświadczonego salonu kosmetycznego lub karykaturalnie, jeśli oddamy się w ręce amatora. Jedno jest pewne, makijaż permanentny to doskonałe rozwiązanie dla pań, które każdego dnia chcą wyglądać perfekcyjnie, jednak brakuje im czasu na wykonywanie codziennego makijażu. Co więcej, trwały makijaż ułatwia życie osobom uczulonym na kosmetyki lub zmagającym się z chorobami, na których skutek tracą owłosienie, w tym brwi.

Odwiedź stronę  salonu kosmetycznego The Beauty Agency i zobacz, co powinnaś wiedzieć o makijażu permanentnym, zanim zdecydujesz się na jego wykonanie – makijaż permanentny Szczecin.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *