fbpx
PORTALE PARTNERÓW
Loading...
PORADY

Karmienie piersią nie musi być trudne!

Naturalne karmienie piersią to najlepsze co matka może zaoferować swojemu dziecku. Wszystkie wiemy o tym doskonale. Niestety, jego początki bywają trudne, męczące a nawet bolesne. Nic więc dziwnego, że wiele pań decyduje się nie podejmować wysiłku. Tymczasem wystarczy kilka prostych kroków by karmienie piersią stało się znacznie mniej kłopotliwe.

Najtrudniejszy jest początek

W karmieniu piersią, podobnie jak w przypadku innych czynności najtrudniejsze są początki. Nieustabilizowana laktacja, trudy porodu – to wszystko sprawia, że młoda mama potrzebuje szczególnego wsparcia zwłaszcza w pierwszych tygodniach karmienia piersią. Jeśli uda się jej to przetrwać – z pewnością odniesie sukces na dłuższą metę. Dlatego też tak ważne jest proszenie innych o pomoc, dbanie o swój komfort oraz dobre samopoczucie. Pomocne mogą okazać się w tym nowoczesne akcesoria i gadżety, które dla wielu mam stanowiły niemałą pomoc w początkach karmienia piersią.

Wyjątkowa poduszka

Jednym z akcesoriów, które mogą znacznie ułatwić nam karmienie piersią jest poduszka rogal do karmienia (https://sklep.lulando.pl/pol_m_PODUSZKI_PODUSZKI-DO-KARMIENIA-1375.html). W sklepach możemy znaleźć obecnie szeroki wybór tego rodzaju poduszek. W czym pomagają? Przede wszystkim ułatwiają prawidłowe przystawienie dziecka do piersi, a to jak wiadomo jest jedną z najważniejszych rzeczy, zwłaszcza na początku karmienia naturalnego. Jednocześnie poduszka ta zapewnia wygodę i prawidłową pozycję mamy, dzięki czemu karmienie nie wiąże się dla niej z nieprzyjemnymi doznaniami. Co więcej, dzięki niej możemy także odciążyć ręce, które nie muszą trzymać malucha.

Decydując się na zakup poduszki do karmienia warto postawić na taką, która wykonana jest z solidnych materiałów wysokiej jakości. To właśnie one sprawiają, że jest odpowiednio twarda a więc zapewniająca maksymalny komfort w czasie karmienia.

Podsumowując, poduszka do karmienia ( https://sklep.lulando.pl/pol_m_PODUSZKI-1381.html) oraz inne gadżety takie jak specjalna bielizna do karmienia, wygodne bluzki czy nakładki mogą sprawić, że karmienie piersią okaże się proste i odniesiesz sukces.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *