fbpx
https://codeengineers.com/pl/offer/17-x-x-18-2/pozycjonowanie-w-youtube-wyswietlenia-klikniecia-optymalizacja-luksemburg-w-luksemburgu-google.lu-esch-sur-alzette
promocja brązowe zegarki damskie - rerekum - Największa promocja na brązowe zegarki damskie, u nas kupisz najtaniej. Zrób zakupy już dzisiaj!
http://www.bikpolska.eu/ Rozbiórki budynków typu Lipsk Realizujemy wyburzenia mechaniczne, rozbiórki równiez z wykorzystaniem sprzetu mechanicznego jak również siły roboczej. Wykorzyatujemy również narzędzia elektryczne i hydrauliczne. Interesują Cię rozbiórki budynków typu Lipsk? Świetnie trafiłeś – BIK Polska oferuje całościowe i profesjonalne usługi rozbiórkowe w konkurencyjnych cenach – zapraszamy!
minimum 10 krotkich zdan opisujacych firme i strone w osobnych linijkach8-274 social media branża jubilerska minimum 10 krotkich zdan opisujacych firme i strone w osobnych linijkach8-274          kajdanki z futerkiem
Loading...
PORADYWOLNY CZAS

Karczma Bartbo, czyli imprezy rodzinne, catering, wesela…

Zbliża się bardzo ważny dzień. Uroczystość rodzinna lub obiad z najlepszym klientem. Siedzisz i myślisz, szukasz i dzwonisz, zastanawiasz się i porównujesz. A może miejsce idealne dla Ciebie jest bliżej, niż myślisz…

Catering, obiad, czy wesele?

Przygotowując spotkanie, podczas którego będą się działy rzeczy ważne, trzeba zaplanować wszystko w taki sposób, aby menu dopasować do okazji. Zbyt skromna lista dań na weselu, to narażanie się na komentarze o oszczędzaniu na rodzinie. Nazbyt rozbudowane menu w trakcie biznes lunchu to z kolei przejedzony klient, zastanawiający się, kiedy wreszcie będzie można wstać i wyjść. Dlatego potrzebujesz kogoś, kto podpowie, w jaki sposób nakarmić Twoich gości.

Dobry doradca to podstawa

Potrzebujesz kogoś, kto podpowie, ile dań trzeba przygotować na Twoją imprezę. Co powinno być w menu, jak duże porcje muszą znaleźć się na talerzu. Będzie to zawsze poszukiwanie tego, co zmieści się w dwóch z trzech kategorii: smacznie, dużo, tanio. Oczywiście za każdym razem z naciskiem na inne elementy. W przypadku wesela będzie to smacznie i dużo, firmowy catering to tanio i dużo, z kolei rodzinny obiad to przede wszystkim smacznie, drugi przymiotnik będzie tu raczej zależał od wielkości rodziny i zasobności portfela.

Menu specjalne

Wszystkie lokale gastronomiczne podkreślają swoją elastyczność, jeśli chodzi o planowanie menu na potrzeby konkretnej imprezy. Jednak za każdym razem warto się upewnić, jak szeroka jest oferta danej kuchni. To, co dla kucharza będzie „długą listą kulinarnych pomysłów” dla Twoich bliskich może być nie do przyjęcia podczas przyjęcia. Dlatego tak ważne jest otwieranie się na smaki, których dotychczas nie było na liście dań. Może się bowiem okazać, że połowa Twoich gości to bezglutenowcy, a pozostali są na diecie beztłuszczowej. Oczywiście w takich przypadkach możesz liczyć na jedzenie mieszczące się jedynie w kategorii smacznie i dużo.

Miła przytulna atmosfera

Jest jeszcze jeden element, o którym często zapominamy, planując ważną uroczystość. To nastrój miejsca, w którym chcemy się spotkać. W tym słowie mieści się to, o czym jeszcze nie wspomnieliśmy. Od koloru ścian i podłogi, przez muzykę, jaką można usłyszeć w lokalu, aż po zapachy wydobywające się z kuchni. Wszystkie te elementy splatają się i łączą, tworząc ogólny obraz lokalu na długo, zanim na stołach pojawią się talerze z jedzeniem.

Planowanie z kalendarzem w ręku

Już wiesz, że zorganizujesz wesele, albo inną dużą rodzinną imprezę? Już się zastanawiasz, jak będzie wyglądał catering podczas firmowego pikniku? Teraz pozostaje jedynie zaznaczyć dzień w kalendarzu, zadzwonić i umówić się na spotkanie. Nie możesz czekać do ostatniej chwili, bo może się okazać, że będzie trzeba wszystko zrobić samemu. Gości zaprosić do mieszkania, ugotować coś na szybko, a po wszystkim oczywiście posprzątać. Jeśli jednak zaplanujesz spotkanie z odpowiednim wyprzedzeniem, wtedy zajmą się tym profesjonaliści.

Karczma Bartbo dobra na wszystko

Lokal, w którym spotkasz się ze swoimi gośćmi, musi być wyjątkowy. Wyjątkowy klimat, wyjątkowa kuchnia, wyjątkowi ludzie. To musi być coś, co zrobi wrażenie, ale nie przytłoczy swoją wielkością, drogim przepychem, czy wielkim kryształowym żyrandolem. W końcu najważniejsi są Twoi goście.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *