fbpx
Loading...
Bez kategorii

Tanie e papierosy – jak wybrać idealnego

Bardzo trudno podjąć decyzję o rzuceniu palenia. Jeśli już zostanie podjęta, przed nami staje kolejny dylemat – jaki e papieros będzie właściwy i gdzie go kupić?

Wszystkie urządzenia elektroniczne dostaniemy dosłownie wszędzie, również e papierosy. Kupimy je zarówno w Internecie https://maniolo.pl/e-papierosy/ , jak i sklepie stacjonarnym.

Najprostszą formą zakupu taniego e papierosa  będzie zakup w Internecie. Siedząc w domowym zaciszu, możemy wybrać markę, kolor i liquid o odpowiedniej dla nas zawartości nikotyny, jak i smaku, a w niedługim czasie otrzymujemy towar, nie wychodząc nawet z domu. Niestety są również minusy takich zakupów, ponieważ przypadkiem możemy trafić na nieuczciwego sprzedawcę. Może się również zdarzyć, że zamówiony przez nas towar dotrze uszkodzony.

E papierosy  można zakupić również w sklepach stacjonarnych, gdzie czeka nas pomoc sprzedawców, jednak cena produktu będzie zdecydowanie większa niż w Internecie.

Trzeba mieć świadomość, że e papieros to urządzenie, które działa poprawnie przez wiele lat. Sprawia to, że jego cena uzależniona jest od materiału z jakiego jest wykonany oraz siły jego baterii. Jeśli chcemy mieć sprawnie działający e papieros wraz z pełnym wyposażeniem oraz dodatkowymi bateriami, wtedy cena zakupu będzie się wahać od 200 do 400 złotych. Są również tańsze zestawy, które wyposażone są tylko w podstawowe akcesoria. Na rynku dostępne są również jednorazowe e papierosy, które cieszą się dużą popularnością. Kosztują kilkanaście złotych i działają do wyczerpania baterii.
Po zakupie e papierosa jedynym stałym wydatkiem będą liquidy, gdzie jedna buteleczka wystarcza na ok. miesiąc, a cena ich to ok. 20 zł.

Przy zakupie warto również przyjrzeć się sile baterii wybranego przez nas e papierosa. Jeśli konieczna jest do niego ładowarka, to należy pamiętać o odpowiednim jej dobraniu do naszego sprzętu. Kupując cały zestaw, nie musimy o tym myśleć, ponieważ ładowarka jest już dołączona. Na uwadze trzeba mieć również to, że dość istotny jest również dobór siły baterii do ilości wcześniej wypalanych papierosów.

 

Zajrzyj również tutaj: https://vonshu.com/pl/e-papierosy/https://viankoshop.com/pl/e-papierosy/ ,  https://unabigo.com/pl/e-papierosy/ ,  https://rerekum.com/pl/e-papierosy/ ,  https://oyalza.com/pl/e-papierosy/ ,  https://delalvar.com/pl/e-papierosy/