fbpx
Warning: file_get_contents(https://codeengineers.com/portaletematyczne_linki.php?skad=stylowybyt.pl%2Fde%2Fkonopie-medyczne%2F&data=2017-10-06&tytul=Konopie medyczne): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 400 Bad Request in /wp-content/themes/greatmag/header.php on line 24
Loading...
ŻYCIE

Konopie medyczne

konopie medyczne

Konopie medyczne to temat, który w ostatnim czasie jest bardzo szeroko omawiany przez lekarzy, polityków a przede wszystkim osoby lub ich bliskich, które potrzebują terapii z wykorzystaniem konopi. Przeprowadzone liczne badania dowodzą o ich ogromnej skuteczności w leczeniu dolegliwości niektórych bardzo poważnych i wydawać by się mogło ( przynajmniej do tej pory) nie uleczalnych chorób. Konopie medyczne są to konopie, które aby móc nosić to miano muszą być uprawiane z zastosowaniem ściśle określonych norm. Każde odstępstwo od nich skutkuje tym, że konopie nie mogą być określane mianem konopi medycznych. Wszystkie muszą przejść odpowiednie badania i przejść z pozytywnym wynikiem kontrolę jakości, zgodnie z międzynarodowymi zasadami dotyczącymi ziołowych produktów leczniczych. Bardzo często spotyka się krem z konopi czy olej, które swoje zastosowanie znajdują przede wszystkim jako:
– środek przeciwzapalny
– środek przeciwbólowy
– środek stosowany do regeneracji tkanek śluzowych
– lek przeciwdrgawkowy
– środek stosowany do zwiotczenia mięśni
– środek rozkurczowy
– preparat stosowany do leczenia stanów lękowych
– lek stosowany na pobudzenie apetytu
– regulator immunologiczny
– przeciwutleniacz
– środek stosowany do leczenia skutków i objawów odstawienia.
Badania przeprowadzane ( dobrowolnie) na ludziach chorych dowiodły, że konopie medyczne bardzo dobre efekty leczenia dają przy takich chorobach jak rak, padaczka, choroba Parkinsona, stwardnienie rozsiane, zespół trądzik, łuszczyca, autyzm, poważne stany zapalne jelit, psychoza, przy chorobie Hashimoto, HIV, AIDS i wielu innych, bardzo ciężkich lub wręcz w wielu przypadkach niemożliwych do całkowitego wyleczenie. Dlatego też w naszym kraju trwa walka pozwalająca na legalizację medycznych konopi w kraju. Nie tylko łagodzą ale nieprawdopodobny ból chorych osób, ale dają znacznie większe szanse na powrót, choćby nawet częściowy do utraconego zdrowia.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.