fbpx
Warning: file_get_contents(https://codeengineers.com/portaletematyczne_linki.php?skad=stylowybyt.pl%2Fde%2Fjak-robic-profesjonalne-packshoty-czyli-zdjecia-produktu-na-bialym-tle%2F&data=2017-07-24&tytul=Jak robić profesjonalne packshoty, czyli zdjęcia produktu na białym tle?): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 400 Bad Request in /wp-content/themes/greatmag/header.php on line 24
Loading...
PORADY

Jak robić profesjonalne packshoty, czyli zdjęcia produktu na białym tle?

fotografia produktowa zdjęcie produktu na białym tle

Dobrze wybrana miniaturka produktu w liście ofert to połowa sukcesu – wie o tym każdy, kto na co dzień zajmuje się sprzedażą. Najlepszym sposobem na atrakcyjne zaprezentowanie sprzedawanego przedmiotu jest packshot, czyli zdjęcie produktu na białym tle.

packshot

Profesjonalna fotografia reklamowa

Żyjemy w epoce obrazów i to właśnie one oddziałują na nas najmocniej – także podczas dokonywania decyzji konsumenckich. Klienci poszukujący produktu, w pierwszej kolejności zwracają uwagę właśnie na zdjęcia. Jeśli aukcja ma wzbudzić zainteresowanie, każdy z elementów graficznych powinien mieć wysoką jakość i być przemyślany, zarówno miniaturka, jak i zdjęcia w ofercie.
Do fotografii reklamowej należy podchodzić kompleksowo, zwracając uwagę na detale. Liczy się nie tylko atrakcyjność produktu, ale także warunki, w których wykonywane jest zdjęcie. Żeby przedmiot dobrze się prezentował, fotograf powinien go właściwie oświetlić, a także dobrać tło, które umożliwi jego odpowiednie zaprezentowanie. W przypadku sprzedaży najlepiej sprawdzają się packshoty – zdjęcia na białym tle. Dlaczego? Odpowiedź wydaje się prosta: jednolite, jasne tło nie rozprasza i skupia całą uwagę na produkcie.

Jak zdjecia robią profesjonaliści?

Jeśli packshoty produktów mają być dobre, najlepiej skorzystać z usług profesjonalisty. Ten będzie wiedział, jak sfotografować przedmiot, żeby podkreślić jego atuty, a także dokona specjalistycznej obróbki i umieści wycięte zdjęcie przedmiotu na jednolitym, białym tle.
Pierwszym etapem przygotowywania packshotów jest wykonanie fotografii. Ta powinna zostać zrobiona przy użyciu wysokiej jakości sprzętu – nie tylko aparatu, ale także specjalistycznego oświetlenia. Produkt powinien prezentować się atrakcyjnie bez względu na to, czy mamy do czynienia z biżuterią, książką czy odzieżą.
Na podstawie profesjonalnego zdjęcia specjalista od fotografii reklamowej wykona packshoty, czyli umieści przedmioty na białym tle – powstałe w ten sposób grafiki idealnie nadają się do prezentacji produktów np. na aukcjach internetowych.

Artykuł dzięki uprzejmości www.dobrypackshot.pl, strony z ofertą profesjonalnych zdjeć produktów na białym tle.

 

 

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.