fbpx
https://codeengineers.com/pl/blog/20-x-x-20-x/kilka_slow_o_linkbuildingu-kanada-w-kanadzie-google.ca
http://tech-geek.pl/ - nowości technologiczne -
Kwaternica – baza hoteli i obiektów turystycznych oferty noclegowe Mazury Komfortowe obiekty wypoczynkowe w konkurencyjnych cenach Nie wiesz jaki kierunek wakacyjny obrać? Mazury! Już dziś wpadnij na http://kwaternica.pl/ i zobacz aktualne oferty noclegowe!
cheap shopping from China lulany.com How many accessories from China?          taśmy spiralne
Loading...
Dom i ogród

Zalety stosowania mopa bionicznego

Nowoczesne i wygodne sprzątanie domu powinno być priorytetem dla wszystkich gospodarstw domowych. Dzięki narzędziom sprzątającym najnowszej generacji nielubiane sprzątanie może stać się prawdziwą przyjemnością. Czy to w ogóle jest możliwe? Czy jest jakieś magiczne urządzenie, które może zastąpić staroświecką miotłę, tradycyjny mop i odkurzacz? Tak! Tym innowacyjnym urządzeniem jest Hizero bionic mop. To najlepsza wiadomość dla wszystkich osób ceniących komfort codziennego funkcjonowania, ponieważ dzięki niemu sprzątanie stanie się proste i przyjemne.

Jakie zalety ma mop automatyczny?

Lista zalet mopa jest bardzo długa, co świadczy o jego najwyższych, światowych standardach. Mop bioniczny posiada aż 4 funkcje: zamiata, myje, wyciera do sucha, a na dodatek sam się czyści. To urządzenie bardzo ekonomiczne i wydajne, które przy użyciu zaledwie 1 litra wody wysprząta efektywnie aż ponad 1000 m2 powierzchni. Mop bezprzewodowy zbierze z podłogo każdego rodzaju zanieczyszczenia, takie jak okruchy, rozlane soki, sosy i napoje, sierść zwierzęta, rozprawi się nawet ze starymi, zaschniętymi plamami. Dotrze we wszystkie rogi i kąty oraz wszelkie, inne trudno dostępne miejsca.

Co jeszcze oferuje mop bezprzewodowy?

To urządzenie najnowszej generacji, które wyposażono w wiele praktycznych funkcji i udogodnień. Polimer czyszczący doskonale absorbuje brud z podłogi, pozostawiając ją idealnie czystą bez żadnych smug i zarysowań. Samoładująca stacja zapewnia jego gotowość do następnej pracy, zaś system ochrony baterii informuje o jej przegrzaniu, rozładowaniu przy przeciążeniu. Mop automatyczny wyposażony jest w inteligentny monitoring, kolorowe diody LED, informujące o statusie pracy oraz samoczynnie separuje zanieczyszczenia stałe od brudnej wody. Dzięki tak licznym udogodnieniom jest idealnym rozwiązaniem do każdego, nowoczesnego domu.

Dlaczego jeszcze warto go wybrać?

Mop bioniczny jest rewolucyjnym urządzeniem sprzątającym, które wyprzedziło wszelkie inne, znane narzędzia, służące do sprzątania. Cechuje się nowoczesną, ergonomiczną konstrukcją, pracuje cicho i wydanie i świetnie się sprawdza na różnego rodzaju powierzchniach twardych takich jak np. lastrico, parkiet czy płytki. Ponadto jest lekki, wygodny i prosty w obsłudze. Mop zapewnia duże oszczędności wody, energii elektrycznej i czasu, co jest jego ogromną, dodatkową zaletą. Atrakcyjny, nowoczesny design oraz wysoki poziom funkcjonalności i estetyki stawiają to urządzenie na pozycji lidera pośród wszelkich, innych urządzeń sprzątających. W taki produkt zawsze warto zainwestować.