fbpx
https://codeengineers.com/pl/blog/6-x-x-2-2/analiz-czechy-w-czechach-google.cz-brno
Reklama facebook Częstochowa - Prowadzenie fanpage Śląskie - http://www.codeengineers.com/facebook/p17__obsluga_facebook_fanpage_czestochowa_prowadzenie_zakladanie_reklamy_slaskie.html
wakacje z jogą http://www.wczasy-joga.pl/ Szukasz wyciszenia? Wakacje z jogą to idealny wybór!
Lulany.pl zaprasza po tanie kurtki męskie - sprawdź koniecznie! tanie kurtki męskie https://lulany.pl/kurtki-i-plaszcze-meskie/ Cenisz sobie styl i elegancję, a jednocześnie chcesz być ciepło i modnie ubrany? Lulany zapraszają po modne tanie kurtki męskie, którymi wyróżnisz się z tłumu. Nie czekaj! Zajrzyj już dziś!          novitus nano ii
Loading...
PORADY

Wosk Lycon – dlaczego stał się tak popularny?

gabinet kosmetyczny radom

Depilacja woskiem z punktu widzenia klienta może być kwestią dość mało skomplikowaną. W przeciwieństwie do kremów czy peelingów, mało kto zastanawia się, jakiego rodzaju produkty używane są przy usuwaniu zbędnego owłosienia. Rynek kosmetyczny oferuje przy tym bardzo wiele kosmetyków do tego przeznaczonych. Od wielu lat, niezmiennym liderem w tej dziedzinie jest wosk Lycon. Z czego wynika fenomen tej marki?

Lydia Jordane, bo tak nazywa się twórczyni wosku Lycon, miała codzienną styczność z branżą kosmetyczną. Jak w przypadku wielu innych kultowych produktów, również w tym przypadku powstał on na bazie pewnego braku na rynku. Wraz ze wzrostem popularności depilacji woskiem, klientki gabinetów kosmetycznych stawały się coraz bardziej wymagające, w związku z czym Lydia postanowiła sprostać im oczekiwaniom i stworzyła właśnie wosk Lycon. Jak okazuje się dzisiaj, jej produkt stał się swego rodzaju fenomenem. Istnieje kilka powodów dla jego popularności.

Szczególnie istotną zaletą tego produktu jest jego naturalny skład. Najwyższej jakości żywice oraz wosk pszczeli, zapewniają, iż wosk ten nie tylko skutecznie usuwa włosy, ale także w pewien sposób pielęgnuje skórę. Jest przy tym wyjątkowo delikatny i nie podrażnia skóry, co jest niezwykle istotne przy depilacji woskiem, szczególnie okolic wrażliwych, takich jak bikini czy pachy. W skład tego produktu wchodzą także olejki eteryczne, niewątpliwie korzystnie wpływające na odczucia w trakcie zabiegu. Jest też wyjątkowo skuteczny. Potrafi „złapać” włoski o zaskakująco niewielkiej długości – nawet 1 mm. Przy używaniu wosku Lycon istnieje też niskie ryzyko poparzenia, ze względu na niską temperaturę topnienia.

Warto zwrócić uwagę na to, że produkt ten stosowany jest przez profesjonalistów w gabinetach kosmetycznych na całym świecie. Firma Lycon prowadzi szkolenia depilacji woskiem przy użyciu ich produktów, co gwarantuje satysfakcję klienta decydującego się na zabieg przy użyciu tych preparatów. Oprócz tego w ofercie znajdują się także produkty uzupełniające gamę kosmetyków przeznaczonych do depilacji. Pozwalają one lepiej przygotować skórę do zabiegu, a także uspokoić ją po jego wykonaniu. Kosmetyki te również charakteryzują się składami wzbogaconymi o naturalne składniki aktywne, dzięki czemu całość zabiegu przebiega przyjemnie i zadowalająco dla klienta.

Przy takiej ilości zalet ciężko dziwić się, że wosk Lycon stał się tak popularnym produktem na całym świecie, a także w Polsce (korzysta z niego np. Olender Beauty Spot gabinet kosmetyczny Radom. Depilacja woskiem przebiega przy jego użyciu sprawnie, a dodatkowo nie niesie za sobą żadnych dolegliwości. Gwarantuje za to wyjątkową gładkość skóry po zabiegu, długo utrzymujący się efekt i przyjemne doznania zapachowe.

ARTYKUŁY SPONSOROWANE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *