fbpx
PORTALE PARTNERÓW
Loading...
Gadget

Specjalistyczne celowniki holograficzne

Wybór odpowiednich akcesoriów składających się na niezbędne wyposażenie broni to ważna decyzja, która przekłada się na późniejszą eksploatację sprzętu i zadowolenie użytkowników. Jednym z niezwykle przydatnych akcesoriów do broni są celowniki, których zastosowanie przekłada się na uzyskiwanie wysokiej dokładności i efektywności podczas oddawania kolejnych strzałów. Jak wybrać właściwy celownik i na jakie rozwiązania warto się zdecydować? Podpowiadamy!

Wybór celownika do broni – na co zwrócić uwagę?

Broń strzelecka wykorzystywana jest przez użytkowników do różnych celów, takich jak strzelanie rekreacyjne, sportowe czy uczestnictwo w sądach strzeleckich. W zależności od przeznaczenia danego sprzętu oraz warunków jego eksploatacji dobierane są także akcesoria, takie jak celowniki. 
Do wyboru jest wiele odmian tego rodzaju akcesoriów, a jedną z  najpopularniejszych są celowniki holograficzne wyróżniające się złożoną konstrukcją, która pozwala na uzyskiwanie doskonałych parametrów eksploatacji tego rodzaju osprzętu.

Czym charakteryzują się celowniki holograficzne?

Celowniki holograficzne to urządzenia złożone z holografów, których konstrukcja pozwala na generowanie obrazów znaku celowniczego poprzez właściwe uformowanie wiązki laserowej. Tego typu układy stanowią rozwiązanie pasywne – na celu nie będzie widoczna charakterystyczna czerwona kropka, jak w przypadku celowników laserowych.

Specjalistyczne celowniki holograficzne – dlaczego warto?

Specjalistyczne akcesoria strzeleckie, jakim są celownik holograficzny to  rozwiązanie, które jest bardzo cenione przez strzelców zwracających szczególną uwagę na wysoką precyzję oddawanych strzałów. Zastosowanie tego typu celownika to gwarancja uzyskanie wiązki światła niskiej rozbieżność oraz wysokiej jakości wyświetlania, co przekłada się na znacznie łatwiejsza identyfikację celu i oddanie strzału. Ponadto wykorzystując celownik holograficzny, strzelec ma duży wpływ na jasność obrazu oraz posiada możliwość regulacji znaku holowniczego.

Celownik holograficzny to osprzęt strzelecki, który posiada szeroki zakres zastosowań. Z powodzeniem są one dopasowane i wykorzystywane podczas strzelania z różnego typu broni, takich jak pistolety, karabiny czy strzelby. A praktycznie każda osoba sięgającą po tej rodzaj celownik jest zadowolona z efektów, jakie niesie za sobą jego zastosowanie.

Wysokiej klasy celownik holograficzny – gdzie kupić?

Poszukują broni oraz akcesoriów w zakresie branży strzeleckiej warto sięgać po wysokiej jakości rozwiązania od renomowanych producentów. Takie  produkty proponowane są przez
sklep Racegun.pl, który posiada w swojej ofercie specjalistyczne rozwiązania w zakresie celowania strzeleckiego, takie jak celownik holograficzny Eotech 552. Stanowi on dobre rozwiązanie, które wyróżnia się wysokimi właściwościami technicznymi i doskonałymi parametrami eksploatacji.