fbpx
https://codeengineers.com/pl/definition/82-x-x-1-7/Katalog-stron-polska-szczecin
najtansze komplety odziezowe, chlopiece do 50 zlotych. - zestawy ubran dla chlopcow do 40 zlotych - zestawy ubran dla chlopcow.
Kołtyś zasady sukcesu intnetowy24 opinie minimum 10 krotkich zdan opisujacych firme i strone w osobnych linijkach7-6
https://rotateit.pl/opony konfigurator opon Żory Jeśli interesują Cię nowe, błyszczące felgi – felgi Żory, to tam znajdziesz bogaty ich wybór. Idealnie dobrane opony do Twojego auta do dla nas nie problem. Przyjdź i przekonaj się sam jak działa nasz konfigurator opon. Żory zapraszają!              Czerwony kombinezon M     producent zamków
Loading...
MIŁOŚĆ

Pupil dla Singla, kogo wybrać?

Jakie zwierzę pomoże przełamać samotność?

 

Jeśli jesteś singlem i nadal czekasz na uczucie zapewne wiesz, jak nużące i smutne  potrafią być samotne wieczory. Niezależnie od tego czy jesteś samotnym rodzicem, czy też mieszkasz w pojedynkę, z rodzicami, czy współlokatorem, masz świadomość, że czasem potrzebny jest „ktoś”, kto będzie miał czas tylko dla Ciebie, kto spojrzy na Ciebie wielkimi, maślanymi oczami, wysłucha wszystkich Twoich zwierzeń, a kiedy wracasz z pracy lub ze szkoły wybiegnie Ci na spotkanie lub okaże radość i wdzięczność w chwili gdy postanowisz go przytulić. Ale gdzie znaleźć ideał, który będzie zawsze miał dla Ciebie czas, zawsze bezkrytycznie Cię wysłucha i bez narzekania usiądzie z Tobą przed telewizorem, gdy oglądasz romantyczną komedię lub rozgrywki piłki nożnej? Nic bardziej oczywistego: przygarnij przyjaciela – takiego zwierzęcego. Kiedy już powiedziałeś „TAK” dla domowego pupila to zobacz jaki zwierzak będzie według Singli MyDwoje Twoim najlepszym wyborem. Czy pies, który wyciągnie Cię na spacer i zawsze będzie po Twojej stronie? Czy raczej kot, który każdy stres rozładuje cichym pomrukiem? A może mało wymagający chomik lub rozkoszna świnka morska? Największe internetowe biuro matrymonialne MyDwoje.pl zapytało wprost Użytkowników, jakie zwierzę domowe pasuje do singla. Zobaczcie sami.

 

Pies najlepszym przyjacielem… Singla

 

Który zwierzak wygrywa w tym rankingu? Oczywiście, najlepszym przyjacielem człowieka, a zwłaszcza Singla, jest bezsprzecznie pies. Aż 34% kobiet i 33% mężczyzn uważa, że nie ma lepszego towarzysza dla osoby samotnej. To właśnie on nie tylko jest wskazuje kondensacją wiernej, radosnej obecności, ale przede wszystkim nie pozwoli się nudzić swojemu opiekunowi. Zmusi go większej aktywności, spacerów przynajmniej dwa razy dziennie, pozwoli zachwycić się przyrodą na włóczęgach po lasach i parkach. Zadba o jego lepszą kondycję, a przy tym o zdrowie. Pozwoli zapoznać właścicielki i właścicieli innych merdających ogonem czworonogów… Słowem: same korzyści. Ponadto wakacje z psem też mogą być bardzo udane, bo większość hoteli ma ofertę dla ich właścicieli. A dodatkowo nawiąże z właścicielem niesamowitą, prawdziwą przyjaźń, która jest do tego stopnia szczera, że nasz pupil radość z jego przybycia, wyrazi tańcem, a często i śpiewem i bez wahania obroni nas przed każdym zagrożeniem, nawet nieporównywalnie dużym, a gdy trzeba, odda za nas życie. Ponadto relacja z nim jest łatwa i oczywista, bo jeśli tylko zapewnisz mu swój czas, to będzie Ci szczerze oddany i „łatwy do ogarnięcia”. I oczywiście szkolenie go może okazać Twoim nowym hobby, a jego efekty powodem do dumy i chwalenia się przed przyjaciółmi.

 

Kot zapewni poczucie bliskości

 

Single bardzo często na swojego towarzysza wybierają również kota. Ten znany indywidualista bez trudu wkupi się w łaski każdego Singla. Jednak największymi fankami kociego uroku są  kobiety. Aż 26% z nich przyznaje się do faktu, iż są niepoprawnymi zagorzałymi „kociarami”, które dla swych pupili są w stanie poświęcić bardzo dużo. Natomiast tylko 13% mężczyzn uważa, że kot może zdecydowanie być ich kompanem. Trzeba zauważyć, że kot nie będzie z nimi współpracować tak, jak psi towarzysz każdego męskiego zajęcia. Kot będzie chadzał własnymi ścieżkami – co jest prawdą znaną od zawsze. Swoim urokiem i rozkosznym sposobem bycia zjedna niejedno kobiece serce, a potrzebą opieki, głaskania, przytulania, miziania na kolanach, drapania za uchem i ocieraniem o nogi sprawi, że nie będą potrafiły się one mu oprzeć. Jest dobrym wyborem dla domatorów, ludzi mniej aktywnych, potrzebujących wyciszenia i „pozytywnych wibracji” po powrocie do domu. Może właśnie to sprawia, że jest rzadziej wybierany przez panów,  natomiast paniom świetnie rekompensuje potrzebę dotyku oraz pielęgnowania, dbania i opieki nad kimś bliskim.

 

Gryzoń lekiem na samotność dla zabieganych

 

A co zrobić, kiedy wciąż brakuje nam czasu, często nie ma nas w domu, wyjeżdżamy na  kilkudniowe delegacje lub po prostu nie mamy czasu i siły na ciągłe zajmowanie się zwierzakiem? Wówczas najkorzystniejszym rozwiązaniem jest wybór gryzonia, któremu możemy zostawić pokarm i wodę w podajniku i nie martwić się, że tęskni, gdy my znikamy na kilkadziesiąt godzin z zasięgu jego wzroku. Co dwudziesty singiel wybierze słodkiego miniaturowego króliczka, ruchliwego chomika, przyjaznej świnki morskiej, kontaktowego szynszyla, zabawnego myszoskoczka, inteligentnego szczura lub maleńkiej łaciatej myszki japońskiej. Nie każdy wie, że prawie każde z tych zwierząt można oswoić i nauczyć sztuczek i pewnych nawyków, ale z niektórymi z nich można się szczerze zaprzyjaźnić. Na przykład świnka morska będzie wesołym kompanem, który uwielbia być głaskany, przybiega na swoje imię lub okazuje przywiązanie do swojego opiekuna przytulaniem oraz prawdziwym wiwatem na widok właściciela. Królik lub szynszyla, a nawet szczurek mogą żyć właściwie bez klatki i brać udział w codziennych zajęciach domowników, bawić się z nimi i towarzyszyć przy codziennych obowiązkach. Posiadają również bardzo dużą zaletę: brak konieczności wyprowadzania na spacer, długich godzin tresury, zabawy czy pielęgnacji oraz niskie koszty utrzymania. Wybór gryzonia będzie tym najwłaściwszym dla osób, które chcą decydować kiedy zwierzę ma im towarzyszyć, a kiedy powinno zajmować się samym sobą w miejscu do tego przeznaczonym, gwarantującym braki zniszczeń czy hałasu.

 

Dla każdego coś futrzastego

 

Polscy Single udowadniają, że posiadanie zwierzaka wiąże się z samymi plusami i może być świetnym remedium na samotność. Może sprawić, że otwierając się na pupila, na jego emocje, dotyk, potrzeby, otworzymy się również na relacje z nowo poznaną osobą. Pupil pozbawi nas egoizmu, sprawi,  że każdy dzień będziemy witać z kimś, a samotne wieczory przestaną być smutne. A kiedy już na stałe pojawi się w naszym życiu ten ludzki „KTOŚ”, przyjaciel i prawdziwy partner, pamiętajmy, że zwierzę, jako żywa istota pragnie uwagi i nie zapominajmy o nim, wspominając, że to ono towarzyszyło nam i pomogło nam znaleźć się w tym cudownym momencie życia.

Tagged ,
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *