fbpx
PORTALE PARTNERÓW
Loading...
DOM

Pomysł na prezent na święta

Zbliżają się święta – czas obdarowywania bliskich prezentami. Warto, aby prezenty nie były przypadkowe i kupowane w pośpiechu w przypadkowym sklepie. Jeśli chcemy sprawić bliskiej osobie przyjemność, postawmy na coś spersonalizowanego, na przykład na ramkę ze wspólnym zdjęciem.

Nie zostawiaj kupna prezentu na ostatnią chwilę!

Nie ma nic gorszego, niż otrzymać przypadkowy prezent kupiony w ostatniej chwili. Zwykle zostajemy wtedy z perfumami, których zapach nas drażni, swetrem w nie naszym rozmiarze, czy pudełkiem nielubianych czekoladek.

Dobrze, jeśli są to niewielkie prezenty, których łatwo jest się niepostrzeżenie pozbyć. Co roku fora internetowe w okresie poświątecznym zalewa fala pytań, co zrobić z nietrafionymi prezentami! Dlatego nie kupuj prezentów w biegu. Zastanów się, czy lubisz otrzymywać przypadkowe prezenty? Raczej nie jest to zbyt przyjemne.

Spraw prezent od serca

Zacznij planować prezenty z wyprzedzeniem. Stwórz listę osób, które chcesz obdarować i zastanów się, co sprawiłoby im radość? Zwykle prezenty dzielimy na trzy kategorie: nietrafione, które już wykluczyliśmy, prezenty od serca i prezenty, które są praktyczne.

Praktyczne prezenty są… praktyczne. Niekoniecznie sprawią radość obdarowanemu. Prezent powinien być elementem niespodzianki, czymś zaskakującym i miłym. Bilet na koncert ulubionego zespołu dla chłopaka lub voucher na masaż w SPA dla mamy? Mamy tak wiele możliwości! Ciekawym pomysłem są też prezenty spersonalizowane. Może kubek z zabawnym powiedzeniem, albo skarpetki w ulubione zwierzątka? Wybór jest naprawdę ogromny!

Wywołaj zdjęcie, a wywołasz uśmiech!

Najpiękniejsze prezenty to te, które wywołują uśmiech i pokazują uczucie do obdarowanej osoby. Dlatego też jednym z najpiękniejszych prezentów jest ramka ze wspólnym zdjęciem. Taki prezent wywoła wzruszenie i wzmocni naszą relację z bliską osobą!

Wybierając ramkę dla bliskiej osoby możemy też wgrać zdjęcie w trakcie składania zamówienia, dzięki czemu oszczędzimy czas. Oprócz tego, możemy przekonać się jak ramka na wymiar komponuje się z fotografią dzięki podglądowi dostępnemu na stronie internetowej i czy zdjęcie wygląda lepiej np. w ciemnoczekoladowej ramce Bergen AH czy w srebrnej platynowej ramie Sanremo AA. Pamiętajmy jednak, że bez względu na to, jaki kolor i styl ramy wybierzemy to świetny pomysł na prezent, który sprawi wiele radości babci, dziadkowi, rodzicom, przyjaciółce czy drugiej połówce – każdej osobie bliskiej naszemu sercu.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *