fbpx
https://codeengineers.com/pl/definition/65-x-x-24-x/Google-Merchant-Center-nowa-zelandia-w-nowej-zelanndii-google.nz
torby do 150 złotych - maniolo.pl opinie - U nas znajdziecie najwięcej modnych toreb do 150 zł
zamek błyskawiczny http://vivazip.pl/typy-zamkow/ Suwadła do zamka błyskawicznego w różnych wariantach. Poznaj szeroką ofertę sklepu.
wissenschaftliche arbeiten schreiben https://www.redaktor-online.de/wissenschaftliche-arbeiten Schreiben wissenschaftlicher Arbeiten auf Anfrage – kompetente Redakteure, stimmiger Inhalt und attraktive Preisliste! Wissenschaftliche Arbeiten zu schreiben ist unsere Aufgabe. Wenn Sie Hilfe benötigen, kontaktieren Sie uns bitte! Füllen Sie einfach das Bewerbungsformular aus und wählen Sie den entsprechenden Editor. Der Rest werden wir kümmern! Vertrauen Sie uns!          https://lulany.pl/systemy-konferencyjner/     https://maniolo.pl/0-2-g-pudlo-neon-aurora-powder-jednorozec-kameleon-nail-chromowane-artystyczne-pigment-do-manicure-dekoracje/     ochrona metali przed korozją
Loading...
HOBBYPOMYSŁYPORADYWOLNY CZAS

Odpowiedź na prośby młodych czytelników

Spędzają godziny przed komputerem, wieczory przed telewizorem, a weekendy grając na konsoli… – w ten sposób wygląda codzienność przeciętnego współczesnego dziecka, która znacznie odbiega od tej, którą znają dorośli. Kiedyś czytano więcej – powiemy. Owszem, kiedy nie wisieliśmy na trzepaku i nie ukrywaliśmy się podczas podchodów w leśnych kryjówkach, odbywaliśmy inspirujące podróże z bohaterami książek. Aby te czasy w niewielkim stopniu wróciły a dzieci odnalazły radość w czytaniu, wydawnictwo Egmont zaproponowało cykl książek #Czytelnia wspierający naukę samodzielnego czytania.

#Czytelnia dla dzieci i młodzieży

#Czytelnia to zbiór wybranych powieści dla młodszych i starszych dzieci, które zostały podzielone na 3 poziomy trudności. Wśród nich znalazły się takie pozycje, jak: „Ariel na fali”, Czarna Pantera”, „Iron Man”, „Inwazja kosmicznych Fantomów”, „Odkrycie Belli” oraz inne. To prawdziwa przygoda z Księżniczkami, Superbohaterami i kucykiem Pony.

Seria książek dedykowana jest dla dzieci, które dopiero rozpoczynają przygodę z czytaniem, jak też tych, które doskonale radzą sobie z czytaniem, jednak nie zawsze z przyjemnością i zapałem sięgają po kolejną powieść czy tekst.

Dla najmłodszych dzieci w wieku od 6 do 8 lat wydawnictwo proponuje książki opatrzone kolorem żółtym. Ich celem jest przede wszystkim zachęcić maluchów do czytania i wspierania ich umiejętności. To zabawne powieści, które przenoszą małego czytelnika w bajkowy świat. Wśród nich są: „Bohaterowie są wśród nas. Wszyscy w domu. Masza i Niedźwiedź”, „Odkrycie Belli” i „Idealne przyjęcie Pinkie Pie.” Każda z książek ma nie więcej niż 100 stron.

Dzieci starsze w wieku od 8 do 10 lat powinny sięgnąć po przygotowane dla nich pozycje w okładkach z kolorem niebieskim. Wartka akcja i fascynujące przygody, których bohaterami są znane i lubiane postaci z bajek, jak: „Czarna Pantera”, „My Little Pony. Księżniczka Luna i Festiwal Zimowego Księżyca.”, „Zaplątani. Opowieści Roszpunki. Sekrety ujawnione.” i „Anna i Elsa. Powrót do Lodowego Pałacu.”.

Dla najstarszych dzieci przygotowano książki, których objętość przekracza 200 stron, są oznaczone kolorem czerwonym. Zapewnią niezapomniane przeżycia, natomiast do ich przeczytania zachęcą fantastyczni bohaterowie, jak Star Wars, Twisted Tales i księżniczki Disneya.

Znani i lubiani w roli głównej

Aby dzieci chętnie sięgały po kolejne książki z serii #Czytelnia, jej twórcy postawili przede wszystkim na bohaterów, którzy są dzieciom bliscy. Muszą być znani i lubiani, aby mały czytelnik zainteresował się jego dalszymi losami i nie zrezygnował z powieści po pierwszych kilku stronach. Bohaterami są zarówno księżniczki ze świata Disneya, którymi chce być każda mała dziewczynka, jak też superbohaterowie „Iron Man”, „Star Wars” czy też „Czarna Pantera” – książki znajdziesz w sklepie internetowym Kiosk.ruch.com.pl.

W powieściach nie mogło zabrakło najważniejszych motywów i wątków, które kształcą system wartości młodego człowieka. Przykładem są przygody pięknych młodych dziewczyn, jak Arielka czy Bella, które musiały pokonać zło, aby skraść serce swojego wybranka. Motywem przewodnim dla chłopców jest oczywiście walka o sprawiedliwość. Ponadto w książkach odnajdziemy takie historie, które uczą współpracy, sprytu i prawdziwej przyjaźni.

Dla chłopców „Czarna Pantera”, a dla dziewczynek „Odkrycie Belli” – seria #Czytelnia stanowi źródło wspaniałych inspiracji i przygód dla dzieci w każdym wieku. To nie tylko nauka czytania, ale przede wszystkim praca nad nawykiem sięgania po książki w wolnych chwilach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *