fbpx
https://codeengineers.com/pl/blog/3-x-x-6-1/skuteczny-content-marketing-norwegia-w-norwegii-google.no-oslo
optymalizacja seo piotrków trybunalski - codeengineers opinie - Kompleksowe usługi Global SEO
zdjęciowej sesji do rozciągliwe Owijki
social media dla branży nieruchomości www.codeengineers.com opinie minimum 10 krotkich zdan opisujacych firme i strone w osobnych linijkach8-274     
    https://viankoshop.com/pl/laznie-dla-ptakow/
    https://rerekum.com/pl/1-arkusz-kwiatowe-naklejki-na-paznokcie-3d-proste-eleganckie-kwiaty-kwiaty-projekt-powrot-klej-naklejka-samoprzylepne-porady-diy-manicure-suwaki-h23/     sklep intymny
   https://marketorio.pl/page/4643/   https://megarket.pl/page/647/
Loading...
POMYSŁYPORADY

Najlepszy przyjaciel człowieka

Wieczni pocieszyciele, substytuty chusteczek wycierających nasze łzy. Powiernicy najbardziej skrywanych tajemnic. Ulubieńcy mężczyzn, kobiet, dzieci, seniorów. Najmilsi, najprzyjemniejsi w dotyku, najbardziej zwariowani ze wszystkich… Psy.

Kto nie rozczula się na widok tych słodkich czworonożnych przyjaciół, niech pierwszy podniesie rękę! No dobrze, może i wielu fanów kotów jest w stanie zareagować na to wezwanie, ale nikt też nie powiedział, że jedno wyklucza drugie! W końcu mitem jest to, że koty i psy to najwięksi wrogowie na świecie. W każdym razie — istnieje szereg elementów, które uwielbiamy w naszych pupilach. Sprawdźcie czy zgadzacie się z którymś z nich.

 

  1. Wiecznie dobry humor!

 

Psy to najbardziej radosne zwierzęta w naszym domu. W odróżnieniu od poważnych mordek kotów, ich są zawsze roześmiane – no, chyba że nie chcemy podzielić się z nimi przysmakami, którymi sami się obiadami! Język na wierzchu, wyszczerzone w uśmiechu zęby – to obraz psa raczej w każdym domu! Nic więc dziwnego, że rozkochują nas w sobie zdolnością do poprawiania nam humoru nawet w najcięższych chwilach!

 

  1. Największa motywacja do aktywności

 

Nasi pupile uwielbiają biegać, rzucać się w pogoń za uciekającym patykiem albo udawać, że są najlepszymi myśliwymi i chcą upolować dziczyznę na obiad swojego pana. Zmęczeni po całym dniu czy po prostu rozleniwieni czasami niechętnie spełniamy ten obowiązek, no ale jak odmówić rozentuzjazmowanemu psiakowi z iskierkami, a nieraz obłędem w oczach? Koniec końców ruszamy swoje ciało i idziemy z nimi zwiedzać świat, w którym wszystko wydaje się naszym pupilom takie ciekawe! Zmęczeni, zdyszani, ale szczęśliwi wracamy do domu z towarzyszącą myślą w głowie —  dobrze, że się poruszałem, a pupil w końcu przypomni sobie o tym, że dostał kiedyś legowisko dla psa.

 

  1. Darmowe ogrzewanie, przytulanie, całowanie, łez ocieranie

 

Przywiązani do swoich czworonogów dobrze wiedzą, o czym mowa. Psy bardzo często potrafią wyczuć nasz humor, przygnębienie, smutek. Niech za doskonały przykład posłuży tu scena z filmu „Marley i ja”, kiedy to biszkoptowy labrador pociesza swoją panią po stracie dziecka. Istnieje przeświadczenie o tym, że psy mają małe móżdżki i rozumieją tylko pierwsze 50 słów, które usłyszą. Jedno jest pewne niż wszelkie badania czy statystyki —  mają ogromne serce! Ich przywiązanie i wierność to dwie najlepiej charakteryzujące cechy tych zwierząt. I nam —  ich właścicielom —  jakoś lżej na sercu, kiedy płacząc, możemy wtulić się w miękki, czasami za duży brzuszek psiaka i poczuć bezgraniczną i bezinteresowną miłość, jaką nas obdarza.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *