fbpx
https://codeengineers.com/pl/definition/172-x-x-26-x/Weekly-Active-Users-irlandia-w-irlandii-google.ie
Oferujemy wam drodzy klienci niezwykle modne lakierki damskie za nie kosmiczne ceny. - złotych 50 do damskie lakierki - Na maniolo.pl znajdziecie tanie lakierki damskie w szokująco niskich cenach.
terapia tomatisa centrum-timpanica ul. Inflancka 19 lok. 194 Warszawa Interesuje Cie terapia Tomatisa dla Twojego dziecka? A podobno istniejesz jednostką dobrze pracującą głosem? Zachęcamy do przybliżenia się także użycia z propozycji Centrum Wzmocnienia także Wzroście Synapsis. Prowadzimy profesjonalne terapie metodą Alfreda Tomatisa, korzystające na kierunku przezwyciężenie zaburzeń koncentracje słuchowej i naprawę umiejętności komunikacji. W bliskim centrum oczekuje na Ciebie profesjonalna kadra, czułość i swoje nastawienie do każdego pacjenta – przekonaj się sam.
Znajdź swój wymarzony zegarek! Tanie zegarki damskie, zapraszamy! tanie zegarki damskie Tanie zegarki damskie - szeroki wybór wzorów i kolorów, zapraszamy! Zegarek – modny dodatek nie tylko dla panów. Nie chcesz przepłacać, a modnie wyglądać? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Tanie zegarki damskie. Znajdziesz tu mnóstwo wzorów i modeli. Zapraszamy!          WF Fakturka
Loading...
EDUKACJA

Jak zostać instruktorką fitness? – kurs na instruktora fitness Wrocław

Praca trenerki personalnej jest bardzo satysfakcjonująca, a jednocześnie bardzo wymagająca. Mimo wszystko chciałabyś prowadzić zajęcia w klubie fitness? Podpowiemy jak uzyskać do tego uprawnienia.

Lubisz chodzić do fitness klubu, a zajęcia grupowe dodają Ci dobrej energii? Być może to dobry znak, że sprawdziłabyś się jako prowadząca? Jeśli myślałaś kiedykolwiek o tym, aby zostać instruktorką fitness, okres zimowy to bardzo dobry czas, aby uzyskać odpowiednie kwalifikacje.

Kompetencje i kwalifikacje instruktorki fitness

U kandydatki do pracy jako instruktorka fitness w klubie, mile widziane jest wykształcenie kierunkowe. Oczywiście, nie jest to koniecznością. W tej pracy wyznacznikiem kompetencji nie są papiery, a umiejętności i zaangażowanie.

Praca instruktorki fitness oprócz ukończonych szkoleń i osobistego doświadczenia wymaga również wyczucia w kontaktach międzyludzkich. Instruktorka pracuje nie tylko z ciałem klienta, ale również z jego umysłem. W pewnym stopniu umiejętności zmotywowania, przekazywania jasno i profesjonalnie komunikatów można się nauczyć. Dlatego, kursy instruktorskie często obejmują także edukację w tym zakresie.

Cechy trenerki

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi, jakie cechy osobowości powinna mieć instruktorka fitness. Jednakże z całą pewnością można stwierdzić, że w tym zawodzie przydaje się lubienie ludzi i praca z nimi. Dobrze jest mieć w sobie pozytywną energię i wrodzony optymizm, dzięki którym zajęcia poprowadzisz z entuzjazmem.

Zakres kursu

Na kursie znajdziemy zajęcia z anatomii, biomechaniki, fizjologii, co pozwoli na lepsze zrozumienie procesów zachodzących w ciele ćwiczącego. Nauczymy się również poprawnego prowadzenia zajęć, podstawowych technik i zasad związanych z daną aktywnością. Oprócz zajęć praktycznych prowadzone są również zajęcia teoretyczne z psychologii.

Więcej informacji znajdziesz tu – kurs na instruktora fitness Wrocław

 

Zadzwoń:
+48 769 348 307

Zobacz stronę:
https://www.wes.edu.pl/kursy/
”Kurs