fbpx
PORTALE PARTNERÓW
Loading...
PORADYWOLNY CZASZDROWIE

Jak zostać instruktorem fitness?

Gdzie zdobyć kwalifikacje?

Jak zostać instruktorem fitness, to pytanie zadaje sobie dużo osób chcących potwierdzić swoje umiejętności. Kurs instruktora nie jest szkoleniem ukierunkowanym tylko i wyłącznie do osób mających już jakąś wiedzę lecz również do laików. Każdy kto słyszał bądź interesował się aktywnością fizyczną na pewno poradzi sobie i zaliczy egzamin końcowy. Jeśli chodzi o miejsce to idealną placówką do ukończenia kursu bądź szkolenia jest AMS gdzie prowadzone są kursy na instruktora pływania, trenera personalnego i wiele innych. Oferta jest szeroka i poza kursami można brać udział również w szkoleniach z zakresu dietetyki, fitness czy metod treningowych.

Krok po kroku

Po pierwsze należy zapisać się na kurs w wybranym mieście i terminie. Następnie wpłacić pieniądze. Wiadomo, że kursy nie zawsze się odbywają ze względu na ilość chętnych. W razie takiej sytuacji pieniądze są oddawane bądź wyznaczany jest iny termin. W dużym skrócie, kursy w największych miastach są praktycznie pewne lecz w mniejszych nie zawsze zbiera się odpowiednia grupa. Nie ma się czego bać, nasze pieniądze są bezpieczne i zawsze mogą być zwrócone. Wracając, po rejestracji i opłacie udajemy się w wyznaczonym terminie na kurs, tygodniowy (63 h przez 7 kolejnych dni) bądź weekendowy ( 4 kolejne weekendy, również w sumie 63 h). Czwartym krokiem jest egzamin i już otrzymujemy certyfikat upoważniający nas do pracy w zawodzie.

Praca

Po takim kursie możemy pracować na siłowni jako instruktor, prowadzić zajęcia fitness w wielu różnych formach, od zumby poprzez step aż po trening funkcjonalny. Możliwości jest wiele a zapotrzebowanie na instruktorów i trenerów personalnych stale rośnie poprzez coraz większą liczbę osób uczęszczających na siłownie.

Zadzwoń:
+71 7127712

Zobacz stronę:
https://www.ams.edu.pl/kursy/
kurs trenera personalnego

Dojazd:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *