fbpx
Już teraz sprawdź nasze promocje na torebki damskie - torebki promocja - https://lulany.pl/damskie-bagaze-i-torby/
http://www.meblelazienkowe.warszawa.pl/?page_id=46 szafki łazienkowe na zmówienie Warszawa meble łazienkowe Warszawa
Kupując samochody RC dla dziecka sprawdź atesty i bezpieczeństwo zabawki. Nasze samochodziki to najwyższa jakość. samochody RC Samochody RC to doskonałą zabawka dla każdego dziecka. Sprawdź ceny. Sprawdź najnowsze promocje na samochody RC i spraw frajdę swojemu dziecku. Promocje ograniczone czasowo.      lasery wracam akordy
Loading...
ZDROWIE

Jak wzmocnić mięśnie głębokie przy użyciu platformy wibracyjnej

Platforma wibracyjna to współcześnie coraz częściej wykorzystywane urządzenie pozwalające na wzmocnienie efektów treningu fitness. To idealne rozwiązanie dla osób, które nie mają czasu na regularne wizyty w siłowni, ale chciałyby zachować formę poprzez ćwiczenia w zaciszu domowym. Kompaktowe rozmiary, jakie ma platforma wibrująca, powodują bowiem, że jest to urządzenie, które można wygodnie postawić w każdym mieszkaniu i korzystać z niego w dowolnym momencie. Szczególne znaczenie ma wykonywanie na platformie wibracyjnej trening mięśni głębokich, które odpowiadają m.in. za właściwą postawę i wzmocnienie partii organizmu wokół kręgosłupa. Jak wzmocnić mięśnie głębokie w trakcie treningu na platformie wibracyjnej i jakiego rodzaju ćwiczenia można na niej wykonywać?

Jak ćwiczyć mięśnie głębokie dzięki platformie wibracyjnej?

Mięśnie głębokie, zgodnie ze swoją nazwą, są położone w głębi ciała i na skutek tego często nie są aktywizowane podczas tradycyjnego treningu aerobowego. Drgania, które wywołuje platforma wibracyjna Power Board powodują natomiast, że mięśnie ulegają silnym skurczom wzmacniającym efektywność wykonywania każdego rodzaju ćwiczeń. Platforma może być wykorzystywana do takich ćwiczeń, jak siłowe, rozciągające i relaksacyjne, a cała tajemnica jej działania to drgania pogłębiające zakres wykonywania danej aktywności i angażujące do pracy wszystkie mięśnie. Ćwiczenia na mięśnie głębokie na platformie wibracyjnej mają za zadanie wzmocnić przede wszystkim partie ciała nazywane core, czyli stabilizujące sylwetkę. Są one rozmieszczone wzdłuż całego kręgosłupa, ale też na brzuchu czy w okolicy miednicy. Dlatego platformę wibracyjną warto wykorzystywać do wykonywania pozornie prostych ćwiczeń odpowiedzialnych za wzmocnienie tych partii, jak pompki czy brzuszki. Efekt ich wykonywania będzie szybciej dostrzegalny, dzięki podwójnemu zaangażowaniu mięśni: przez zadany im przez nas trening i przez wibracje przenoszone przez platformę.

Jaki rodzaj platformy wibracyjnej wybrać?

Pozytywne opinie, jakie zbiera wśród użytkowników dostępna w sklepie Casada platforma wibracyjna Power Board 3.0 powodują, że urządzenie to należy do jednego z chętniej obecnie wybieranych elementów służących regularnemu treningowi. Generuje ona wibracje aż na 99 poziomach prędkości, pozwalając na wypracowanie pięknej sylwetki, wzmocnienie mięśni głębokich czy po prostu relaksację lub trening bierny polecany osobom w trakcie rehabilitacji narządów ruchu. Poprawia ogólną kondycję, samopoczucie i równowagę fizyczną i psychiczną, a przy tym ma eleganci design pasujący do każdego nowoczesnego wnętrza.