fbpx
https://codeengineers.com/pl/blog/10-x-x-1-44/konwersja_w_google_adwords-polska-sieradz
https://maniolo.pl/brazowe/ - brązowe zegarki damskie do 150 złotych - Niezwykle dobrze wykonane brązowe zegarki damskie kupisz teraz do 150 złotych. Nie czekaj! Sprawdź już dziś!
minimum 10 krotkich zdan opisujacych firme i strone w osobnych linijkach8-315 uprawnienia cieplne katowice minimum 10 krotkich zdan opisujacych firme i strone w osobnych linijkach8-315
dezynfekcja Bełchatów ecotechnology opinie Pranie dywanów Bełchatów wykonywane profesjonalnie i nie drogo. Dezynfekcja Bełchatów jest polecana po zalaniu lub zanieczyszczeniu pomieszczeń. Zapytaj o ofertę.     
    https://oyalza.com/pl/trening-toaletowy/
    15 stylów 1Pc Rhinestone Alloy kryształowe pantofelki klipsy eleganckie ozdoby klamra zacisk dekoracja butów nowość     fartuszki gastronomiczne
Loading...
PORADY

Jak robić profesjonalne packshoty, czyli zdjęcia produktu na białym tle?

fotografia produktowa zdjęcie produktu na białym tle

Dobrze wybrana miniaturka produktu w liście ofert to połowa sukcesu – wie o tym każdy, kto na co dzień zajmuje się sprzedażą. Najlepszym sposobem na atrakcyjne zaprezentowanie sprzedawanego przedmiotu jest packshot, czyli zdjęcie produktu na białym tle.

packshot

Profesjonalna fotografia reklamowa

Żyjemy w epoce obrazów i to właśnie one oddziałują na nas najmocniej – także podczas dokonywania decyzji konsumenckich. Klienci poszukujący produktu, w pierwszej kolejności zwracają uwagę właśnie na zdjęcia. Jeśli aukcja ma wzbudzić zainteresowanie, każdy z elementów graficznych powinien mieć wysoką jakość i być przemyślany, zarówno miniaturka, jak i zdjęcia w ofercie.
Do fotografii reklamowej należy podchodzić kompleksowo, zwracając uwagę na detale. Liczy się nie tylko atrakcyjność produktu, ale także warunki, w których wykonywane jest zdjęcie. Żeby przedmiot dobrze się prezentował, fotograf powinien go właściwie oświetlić, a także dobrać tło, które umożliwi jego odpowiednie zaprezentowanie. W przypadku sprzedaży najlepiej sprawdzają się packshoty – zdjęcia na białym tle. Dlaczego? Odpowiedź wydaje się prosta: jednolite, jasne tło nie rozprasza i skupia całą uwagę na produkcie.

Jak zdjecia robią profesjonaliści?

Jeśli packshoty produktów mają być dobre, najlepiej skorzystać z usług profesjonalisty. Ten będzie wiedział, jak sfotografować przedmiot, żeby podkreślić jego atuty, a także dokona specjalistycznej obróbki i umieści wycięte zdjęcie przedmiotu na jednolitym, białym tle.
Pierwszym etapem przygotowywania packshotów jest wykonanie fotografii. Ta powinna zostać zrobiona przy użyciu wysokiej jakości sprzętu – nie tylko aparatu, ale także specjalistycznego oświetlenia. Produkt powinien prezentować się atrakcyjnie bez względu na to, czy mamy do czynienia z biżuterią, książką czy odzieżą.
Na podstawie profesjonalnego zdjęcia specjalista od fotografii reklamowej wykona packshoty, czyli umieści przedmioty na białym tle – powstałe w ten sposób grafiki idealnie nadają się do prezentacji produktów np. na aukcjach internetowych.

Artykuł dzięki uprzejmości www.dobrypackshot.pl, strony z ofertą profesjonalnych zdjeć produktów na białym tle.

 

 

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *