fbpx
Obsługa Facebooka Włocławek - http://www.codeengineers.com/facebook/p36__obsluga_facebook_fanpage_wloclawek_prowadzenie_zakladanie_reklamy_kujawsko_pomorskie.html - Prowadzenie fanpage Kujawsko , Pomorskie
7-6 Kołtyś Michał 7-6
8-315 Kraków elektryków dla szkolenia 8-315     
mikro stroje kąpielowe   mikro stroje kąpielowe   l odibidon   lampyiå›wiatå‚o   zestaw do hydroponiki   gumowa butelka   e papieros dlugopis   niegrzeczna kokarda   ek0046   https://ero-land.org/pl/page/30/   InsERT nexo
Loading...
PORADY

Dieta Montignaca

Dieta Montignaca

Odchudzanie nie jest proste i w głównej mierze sprowadza się do zastosowania odpowiedniego sposobu odżywiania się. Mamy współcześnie do czynienia z bardzo wieloma dietami, które są szeroko polecane jako bardzo skuteczne. Nie każda dieta jest skuteczna, nie każda jest uniwersalna, ale na pewno mamy dostęp do pewnych diet, które można polecić każdemu. Między innymi możemy wskazać na dietę francuskiego naukowca, Michela Montignaca. On opracował metodę żywienia, która jest bezpieczna i która jemu samemu pozwoliła schudnąć aż 15 kg w ciągu trzech miesięcy.

Główne zasady diety

Na czym polega owa dieta? Przede wszystkim zakłada się, że odpowiedzialnymi za nadwagę elementami są węglowodany, które powodują gwałtowne podniesienie się poziomu cukru we krwi. Ważnym elementem owej diety jest fakt, że zawiera ona w sobie wiele różnych składników odżywczych, dzięki czemu może po nią w sposób bezpieczny sięgnąć niemalże każdy. Ponadto również co pewien czas każdy, kto ją stosuje, może pozwolić sobie na jakieś małe przyjemności. Podstawową zasadą owej diety jest to, aby umiejętnie łączyć węglowodany z białkami oraz tłuszczami, przy czym bardzo istotne jest to, aby stawiać na produkty o niskim indeksie glikemicznym. Nie ograniczamy zatem kalorii, nie głodzimy się, jemy zawsze wtedy, gdy mamy na to ochotę, gdy potrzebujemy jedzenia, gdy odczuwamy głód.

Czego unikać w diecie?

Warto unikać produktów o indeksie glikemicznym powyżej 50, jak chociażby ziemniaków, miodu, cukierków czy też ciast. Jeśli chodzi o produkty, które w owej diecie są zalecane, to na pewno wskażemy na nasiona, zboża, warzywa, świeże owoce czy też rośliny strączkowe. Dieta jest zdrowa i jest to bardzo istotny element, o którym zapomina bardzo wiele osób. Nie jest bowiem sztuką szybko schudnąć i utracić przy tym zdrowie, ale sztuką jest utracić zbędną ilość kilogramów przy jednoczesnym zachowaniu dobrego zdrowia oraz dobrego samopoczucia. Dieta Montignaca jest jedną z tych najlepszych, najbardziej skutecznych, które jednocześnie pozwalają nam zachować dobre zdrowie.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *