fbpx
PORTALE PARTNERÓW
Loading...
PORADY

L’Oreal True Match – podkład do zadań specjalnych

Fluid L’Oreal True Match

Codzienna pielęgnacja nie kończy się jedynie na zastosowaniu kremu nawilżającego, czy toniku. Kosmetyki służące do makijażu znajdują się w kosmetyczne niemalże każdej kobiety. Jej podstawą jest podkład do twarzy. Obecnie na rynku znajduje się wiele rodzajów fluidów, jednak nie wszystkie są warte uwagi. Najbardziej polecany jest L’Oreal True Match. Jego konsystencja, krycie oraz działanie cenione jest przez profesjonalne kosmetyczki, co świadczyć może o wysokiej jakości tych produktów. Dlaczego tak bardzo kochamy ten podkład? Oto powody!

Trwałość

Na tym kobietom zależy najbardziej. Podkłady, które kupujemy, często w opisie zawierają informację o niewiarygodnej trwałości, co nie zawsze jest prawdą. Jednak Fluid L’Oreal True Match utrzymuje się na twarzy cały dzień i nie wymaga od nas większych poprawek. Dzięki temu nie musimy obawiać się, że w pracy, czy podczas ważnego spotkania na twarzy pojawią się nieestetyczne linie lub plamy po podkładzie. L’Oreal True Match, dzięki swojej lekkiej konsystencji dokładnie stapia się ze skórą, która wygląda zdrowo oraz naturalnie. Warto jednak dodać, że trwałość podkładu zależy również od jego nałożenia. Do tego warto użyć odpowiedniego pędzla lub specjalnej gąbeczki.

Dla kogo

Właściwie nie ma ograniczeń, co do typów skóry. Podkład nie jest zbyt oleisty, dzięki czemu mogą z niego korzystać osoby z tłustą oraz mieszaną cerą. Dzięki właściwościom nawilżającym jest on również właściwy dla osób z cera suchą. Nawet wielogodzinne noszenie podkładu na twarzy nie wpłynie niekorzystnie na jej kondycję. L’Oreal True Match nie zapycha porów, nie wysusza cery, dlatego po jego zmyciu twarz pozostaje gładka oraz nawilżona. Należy również wspomnieć o dobrym kryciu tego produktu do makijażu. Dzięki temu osoby z przebarwieniami na twarzy oraz wypryskami spokojnie mogą przykryć niedoskonałości widoczne na twarzy tym podkładem. Działa on w pewnym stopniu jak kryjący korektor.

Szeroka gama kolorystyczna

Marka L’Oreal tworząc opisywany podkład pomyślała o wielu typach oraz kolorach skóry. Wiele kobiet wybiera go właśnie ze względu na bogatą kolorystykę. Poszczególne kolory tego podkładu posiadają domieszki różnych pigmentów, co jest odpowiednio oznaczone numerami na opakowaniach. To, na co jeszcze warto zwrócić uwagę, to (C, W, N), C – Cold, są to pigmenty różowe, W – Warm, czyli pigmenty żółte oraz N – Normal, czyli mieszanka dwóch wcześniejszych pigmentów. L’Oreal True Match zapewnia dzięki tej kolorystyce doskonałe krycie i dopasowanie do wielu typów skóry, jest to więc ogromna korzyść.

Główne zalety – krótkie podsumowanie

Dzięki lekkiej konsystencji, podkład ten idealnie się rozprowadza na twarzy. Szybko wchłania się on w skórę, nie tworząc przy tym efektu maski, całość wygląda bardzo naturalnie oraz świeżo. L’Oreal True Match daje bardzo ładne krycie, nawet przebarwień oraz wyprysków i można go dopasować do wielu kolorów skóry. Aplikację ułatwia też flakonik z pompką, dzięki któremu produkt nie wychodzi w zbyt dużej ilości, co jest również ekonomiczne.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.