fbpx
Warning: file_get_contents(https://codeengineers.com/portaletematyczne_linki.php?skad=stylowybyt.pl%2Fczym-sie-kierowac-przy-wyborze-idealnego-lancuszka%2F&data=2020-01-23&tytul=Czym się kierować przy wyborze idealnego łańcuszka?): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 400 Bad Request in /wp-content/themes/greatmag/header.php on line 24
Loading...
MODASTYL

Czym się kierować przy wyborze idealnego łańcuszka?

Marzysz o idealnym łańcuszku, ale nie masz pojęcia, na co zwrócić uwagę przy jego kupnie? Z dotychczasowych naszyjników nie byłaś do końca zadowolona, a może nie wiedziałaś czym się sugerować, aby spełniał idealnie swoją funkcję? Przedstawię ci kilka wskazówek, które pomogą ci odnaleźć ten idealny łańcuszek długi.

  • Ważne jest wygodne zapięcie, które nie będzie zniechęcało do założenia biżuterii. Warto na samym początku zwrócić uwagę na zapinkę, czy potrafimy sami ją odpiąć i zapiąć. Ciągłe proszenie się kogoś z bliskich bardzo zniechęcania do samego założenia naszyjnika. Tu sprawdza się niezależność.
  • Kolejną istotną rzeczą jest dopasowanie długości łańcuszka do własnych potrzeb. Do wyboru są przeróżne długości, dogodny będzie nie za długi ani zbyt krótki, aby idealnie podkreślał stylizację, a jednocześnie był widoczny.
  • Dopasowanie ciekawej zawieszki do łańcuszka. Zawieszka nie powinna być cięższa niż sam łańcuszek, gdyż to może przyspieszyć szybsze go zerwanie i zniszczenie. Wybór zawieszki, także ma ogromne znaczenie. Dobrze dobrana może podkreślić delikatność i subtelność kobiety. Jest wiele ciekawych kształtów, najchętniej noszone to koniczynka, znak nieskończoności, krzyżyk itp.
  • Odpowiedni łańcuszek nie powinien zaciągać ubrań. Zanim zdecydujesz się na kupno łańcuszka, sprawdź czy nie jest byt ostry dla twoich ubrań i dekoltu. Ostry może narobić wiele szkód. Pozaciągane ubrania albo rany na szyi nie sprawią ci radości, a wręcz przeciwnie wpędzą cię w zły nastrój, z powodu kolejnego złego wyboru.

Sugerując się tymi wskazówkami, znajdziesz na pewno swój ideał. Nie zwlekaj, maszeruj do sklepu i szukaj swojej nowej zdobyczy. Zadowolona z nowej biżuterii, nie będziesz się z nią rozstawać na krok, a każda stylizacja będzie wyglądać jeszcze bardziej zjawiskowo.