fbpx
https://codeengineers.com/pl/definition/107-x-x-1-38/Mapa-strony-polska-belchatow
artykuł seo portal o architekturze - http://archopedia.pl/ - Portal o tematyce architektonicznej archopedia.pl to baza wiedzy, z której w każdej chwili możesz skorzystać! Artykuły o różnorodnej tematyce – budownictwo, aranżacja wnętrz, projektowanie ogrodów! Sprawdź nas!
opakowania VCI linkedin opinie minimum 10 krotkich zdan opisujacych firme i strone w osobnych linijkach8-301
tanie akcesoria kuchenne e-lifestyles.pl Kupując tanie akcesoria kuchenne zaoszczędzisz i zyskasz wiele gadżetów, które z pewnością w kuchni okażą się przydatne. Zapraszamy do sklepu. Tanie akcesoria kuchenne są elementem pożądanym w każdej kuchni. Posiadamy bogaty asortyment dla każdego.     
    https://rerekum.com/pl/sex-delay-product/
    https://viankoshop.com/pl/pilka-nozna-torba-obiad-zwierzat-dostosowane-kobiety-mezczyzni-nastolatki-chlopcy-dziewczeta-kid-szkola-chlodnica-termiczna-izolowane-tote-box/     obroża BDSM
Loading...
Bez kategorii

Asus Serwis Warszawa

Nasz domowy komputer czy też laptop, to sprzęt, bez którego ciężko nam się obejść podczas codziennego funkcjonowania. Informacje, praca, rozrywka, nauka – wszystkie te czynności mają dzisiaj mniejszy lub większy związek z korzystaniem z komputerów. Trzeba więc przyznać, że jest to sprzęt, który musi działać bez zarzutu. Z czasem jednak każdy laptop stanie się wolniejszy, zacznie się nagrzewać i szwankować, w takiej sytuacji może pomóc gruntowne czyszczenie komputera z kurzu i brudu – jak zrobić to bezpiecznie?

 

Czyszczenie komputera krok po kroku

 

Jeśli udało Ci się już zdjąć obudowę, pierwszym co powinieneś zrobić jest dotknięcie zasilacza – dzięki temu zniwelujesz ryzyko utworzenia skoku napięcia przy dotknięciu bezpiecznika. Teraz pora na wyjęcie radiatora – najczęściej jest on mocowany na zaczepy, a po ich odpięciu bez przeszkód wydostaniesz go z płyty głównej, a następnie bezpiecznie odkurzysz. Przy pomocy wacika, zdejmij zalegającą pastę termoprzewodzącą z procesora i nałóż nową porcję – teraz możesz spokojnie założyć radiator. Twój komputer powinien zdecydowanie ostygnąć i chodzić szybciej.

 

Jak widzicie, przy pracy ze sprzętem komputerowym, nawet proste czynności wymagają skupienia i dokładności, dlatego jeśli nie jesteście pewni swoich umiejętności, zdajcie się na specjalistów – Asus Serwis Warszawa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *