fbpx
PORTALE PARTNERÓW
Loading...
DOM

Zastosowanie odkurzaczy Henry

W dzisiejszym świecie czas jest towarem deficytowym. Nawał obowiązków zawodowych i domowych powoduje, że żyjemy dosłownie z zegarkiem w ręku. Nie inaczej ma się sprawa z utrzymaniem porządku w domu. Zazwyczaj nie ma na to czasu, a tradycyjne narzędzia sprzątające wcale zadania nie ułatwiają. Klasyczny odkurzacz denerwuje, bo pracuje za głośno, ma małą siłę ssącą, a w powietrzu unoszą się tumany kurzu. Można jednak ułatwić sobie życie i sprawić, że sprzątanie podłóg, dywanów i wykładzin będzie znacznie szybsze i przyjemniejsze. Znakomitym rozwiązaniem jest odkurzacz Henry.

Odkurzacze Henry – jakie mają zalety?

To brytyjskiej produkcji domowy odkurzacz przemysłowy o bardzo wielu zaletach. Wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej i specjalnego tworzywa Structofoam jest wyjątkowo wytrzymały, mocny i odporny na uszkodzenia. Dzięki turbinie ssącej HEM posiada bardzo mocną siłę ssącą, dzięki czemu precyzyjnie zbierze z powierzchni wszystkie zanieczyszczenia. Przystosowany do pracy ciągłej może być wykorzystywany zarówno w warunkach domowych, jak i przemysłowych. Duża pojemność worków Hepa pozwala na używanie odkurzacza bez zmiany worka nawet przez 6 miesięcy.

Co jeszcze musisz o nim wiedzieć?

Odkurzacz Henry został bardzo bogato wyposażony, co pozwala na odkurzanie każdej powierzchni. Wielofunkcyjne ssawki pozwalają na dotarcie do nawet najbardziej niedostępnego miejsca, zaś specjalne końcówki umożliwiają wygodną pracę na różnego rodzaju powierzchniach. Można nim odkurzać zarówno podłogi twarde, jak i dywany przy wykorzystaniu wysuwanego lub schowanego włosia. Dzięki temu, że posiada aż 10 metrowy kabel można odkurzyć z jednego gniazdka wszystkie pomieszczenia. Przy wymianie worka nie ulatnia się kurz, ponieważ posiada on silikonowe zapięcie. Ogromną zaletą odkurzacza Henry jest kilkuwarstwowa filtracja i system kontroli wydajności.

Jakie jest zastosowanie odkurzacza Henry?

To nowoczesne urządzenie ma szerokie i wszechstronne zastosowanie. Można je wykorzystywać w domu do odurzania zarówno dywanów i wykładzin, jak i powierzchni twardych. Przystosowany do warunków przemysłowych może wyczyścić z brudu, roztoczy i zanieczyszczeń duże powierzchnie w biurach, przedszkolach i zakładach pracy. Wygodę pracy zapewnia manualna zwijarka i duże skrętne koła, dzięki czemu odkurzacz jest wyjątkowo wygodny w obsłudze, i to w każdych warunkach.
Urządzenie można kupić w bardzo przyjaznym miejscu, a jest nim sklep Wdomu24.pl.
Udzielamy 3-letniej gwarancji na prace odkurzacza w warunkach domowych, zaś 2-letnią na zastosowania profesjonalne.