fbpx
PORTALE PARTNERÓW
Loading...
STYL

Historia marki Versace Jeans

Coraz częściej przy wyborze garderoby, dodatków lub kosmetyków kierujemy się również ulubionymi markami. Niektóre z nich takie jak na przykład Versace Jeans są synonimem świetnego designu oraz precyzyjnego wykonania. Dlatego właśnie ciuchy marki niezmiennie wybierane są przez kobiety i mężczyzn w różnym wieku, którym zależy na doskonałym i rozpoznawalnym wyglądzie.

Versace Jeans jest jedną z linii Versace, firmy, która została założona w 1972 przez Gianniego Versace. Kolebką marki był Mediolan, ale kolejne kolekcje zdobywały uznanie miłośników mody na całym świecie. Obecnie firmę prowadzi Donatella Versace, a poza wspomnianą już kolekcją w ofercie znajdziemy również na przykład Versus, Versace Sport.

Casual w wersji Versace

Przede wszystkim Versace Jeans to marka o bardziej przystępnym i swobodnym charakterze. Idealnie wpisuje się w miejską modę, a nowoczesny charakter podkreślają niezwykle stylowe dodatki. Szczególnie panie chętnie sięgają po torebki i buty sygnowane charakterystycznym logotypem. W tych elementach szczególną rolę gra tak modne złoto i bardzo oryginalne wykończenia. Dlatego właśnie produkty marki sprawiają, że na pewno zostaniemy zauważeni przez innych. Nowatorskie wzornictwo, intensywne kolory oraz wręcz idealne wykończenie sprawiają, że Versace Jeans sama w sobie jest gwarancją najwyższej jakości. Najnowsza kolekcja Versace Jeans stawia na kolor i odważne połączenia, a co za tym idzie na pewno nie zginie w męskiej dżungli marek i kreacji.

Jak się tworzy markę?

Od samego początku Gianni Versace postawił na niezależność. Tyczyła się ona zarówno procesu twórczego, samego projektowania, jak i wyglądu finalnego produktu i jego sprzedaży w specjalnych butikach marki. Z czasem firma stała się największym domem mody i synonimem luksusu, a kolejne kolekcje zmieniają rynek mody oraz wskazują innym, jakie trendy będą obowiązywać. Marka się stale rozwija i w pewien sposób odpowiada na potrzeby różnych grup odbiorców. Linia Versace Jeans to opcja dla zwolenników niezobowiązującego casualu, w którym króluje jeans oraz nieformalne kroje i intensywne kolory, nic nie tracąc oczywiście na najlepszej jakości. To daje pewność siebie, sprawia, że wyglądamy wyjątkowo, a luksus odmienia się w wielu przypadkach także w miejskich stylizacjach. Versace Jeans to niezobowiązujące propozycje dla ludzi pewnych siebie. To moda na co dzień, która od lat jest ikoną tego, jak dobrze wyglądać, a tym samym świetnie się ze sobą czuć. To nie jest opcja tylko dla młodych, ponieważ po awangardowe i nowoczesne kolekcje w każdym sezonie sięgają ludzie w każdym wieku.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *