fbpx
Czy warto inwestować w Global SEO - seo pr piotrków trybunalski - Wysoka pozycja – Global SEO
przedszkole Rozprza bajkowo-rozprza Przedszkole niepubliczne Piotrków prowadzi zajęcia z języków obcych.
Nordic Walking Radomsko http://kielkiewicz.pl/pl/oferta/10/nordic-walking 8-243     
pracujzmata   pracujzmata   realme 8 etui   przyrząd do pomiaru oporu elektrycznego   zegarki męskie z chronografem flyback   czarny błyszczący paciorek na sukni   namiot handlowy 3x3   maszyna do robienia kostek lodu   sokownik tadar   https://fashionetta.org/pl/page/62/   WAPRO 365
Loading...
HOBBYWOLNY CZAS

Dlaczego gracze powinni mieć dedykowane im fotele

Fotele gamingowe to specjalistyczne fotele zaprojektowane z myślą o potrzebach i komforcie graczy. Projektanci tych krzeseł pomyśleli o tym, jak gracze siedzą, jak się poruszają, czego potrzebują i stworzyli coś, co spełnia te potrzeby.

 

Pomimo nazwy, nie tylko gracze używają krzeseł do gier. Powinieneś skorzystać z fotela do gier, jeśli:

 

– pracujesz w biurze i chcesz zwiększyć produktywność

– pracujesz w domu i spędzasz dużo czasu siedząc

– cierpisz na ból pleców

– masz problemy z poruszaniem się i potrzebujesz dodatkowego wsparcia, gdy siedzisz

– spędzasz dużo czasu grając w gry

– lub po prostu chcesz czuć się bardziej komfortowo podczas siedzenia.

 

Pierwsze w historii fotele gamingowe zostały zaprojektowane do gier wyścigowych i działają jak fotele na symulatorze samochodowym. Dlatego też miały tendencję do powielania sportowych foteli samochodowych, z wysokimi prostymi oparciami i grubą tapicerką.

Od tego czasu fotele do gier ewoluowały, a rynek stał się znacznie szerszy. Istnieje obecnie wiele różnych rodzajów krzeseł do gier, spełniających potrzeby wielu różnych rodzajów graczy.

 

Czemu gracze powinni mieć odpowiednie fotele gamingowe? Ponieważ fotele do gier różnią się od siebie funkcjami, dlatego należy wybrać fotel w zależności, do czego chcesz go używać. Fotele do gier możemy podzielić na różne typy:

– fotele do gier na PC

– fotele do gier konsolowych

– fotele wyścigowe

 

  1. Krzesła do gier na PC

Są prototypowym modelem, są tym, o czym myśli większość ludzi, gdy słyszą słowo „fotel do gier”. Krzesła te zostały zaprojektowane do siedzenia za biurkami i blatami, co czyni je dobrym wyborem, jeśli grasz w większość gier na komputerze lub chcesz krzesło, które może pełnić funkcję krzesła biurowego dla swojego stanowiska.

 

Przeważnie składają się z mobilnej podstawy z 5 kółkami i siedziska na cokole zamontowanego u góry. Zwykle mają także funkcje obrotowe, które umożliwiają swobodne poruszanie się przy biurku, wysokie podłokietniki do wsparcia nadgarstka podczas korzystania z myszy i klawiatury oraz wysokie oparcie do podtrzymywania szyi i zapobiegające zmęczeniu podczas patrzenia na ekran. Przykładowo fotel Furniture 4 Games FG38/F  ma dodatkową poduszkę, która stanowi podparcie kręgosłupa w okolicach lędźwi. Odkryj jeszcze większy wybór ergonomicznych foteli gamingowych do PC.

 

Prawie wszystkie krzesła do gier na komputery PC są ustawione domyślnie w pozycji pionowej, ale wiele z nich może przechylać się do tyłu i blokować w różnych pozycjach.

 

Mylące jest to, że tego rodzaju fotele do gier są czasami nazywane „fotelami do gier wyścigowych”, ponieważ są wzorowane na siedzeniach samochodowych. Nie należy ich jednak mylić z wyścigowymi fotelami symultanicznymi.

 

  1. Krzesła do gier konsolowych

Zaprojektowane zostały dla graczy konsolowych. Są znacznie bardziej wszechstronne niż fotele do gier na PC i mają znacznie szerszą gamę różnych kształtów i rozmiarów.

 

Najpopularniejszym rodzajem konsolowego fotela do gier jest klasyczny „Rocker”. W przeciwieństwie do krzeseł do gier na PC, fotele Rocker nie mają klasycznego siedziska ani kółek. Zamiast tego mają siedzenia w kształcie litery L, które znajdują się na dużej podstawie, tuż nad podłogą. Nazwa „rocker” pochodzi od faktu, że oparcie często może się kołysać w przód i w tył podczas ruchu.

 

Są mniej ergonomiczne niż fotele do gier na PC i nie są przeznaczone do pracy przy biurku, ale wiele osób uważa, że ​​są one znacznie wygodniejsze dla konsol, ponieważ obsługują wygodniejsze, „wyluzowane” pozycje wielu graczy korzystających z kontrolerów.

 

Często zawierają też dodatkową technologię, która ściślej integruje je z konsolą, na przykład głośniki dźwięku przestrzennego i porty USB do ładowania.

 

  1. Fotele do symulatorów wyścigowych

Fotele symulatorów wyścigowych to zaawansowane, wysokiej klasy fotele przeznaczone do gier wyścigowych. Zazwyczaj są przymocowane do ramy lub „kokpitu”, na którym można zamontować akcesoria do gier wyścigowych, takie jak kierownica, drążki zmiany biegów, pedały i inne.

 

Niektóre fotele do symulatorów wyścigowych są odpowiednie dla zwykłych graczy, a niektóre zaawansowane modele są nawet wykorzystywane do profesjonalnego szkolenia kierowców wyścigowych. Te zaawansowane technologicznie platformy mogą być naprawdę, bardzo drogie – czasami kosztują dziesiątki tysięcy dolarów.

 

Zadbaj o swoją wygodę z fotelami gamingowymi https://sklep.akord.net.pl/87-fotele-gamingowe